GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-07-2020 13:13   Güncelleme : 14-07-2020 14:57

Bozyazımızda Doğalgaz İhale Sürecinde Hayırlı Olsun

Mithat Ünal-Bozyazı da Doğalgaz hattına dahil edildi. Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya, Anamur ile birlikte devam eden süreçte, İlçemiz Bozyazı’nın yatırım hizmetleri kapsamında yaptığımız görüşmelerde Bozyazı da doğal gaz ihale kapsamına alındı. Yani İlçemizde doğalgaz hizmetinden yararlanacak.” Dedi.

Bozyazımızda Doğalgaz İhale Sürecinde  Hayırlı Olsun

Mithat Ünal-Bozyazı da Doğalgaz hattına dahil edildi. Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya, Anamur ile birlikte devam eden süreçte, İlçemiz Bozyazı’nın yatırım hizmetleri kapsamında yaptığımız görüşmelerde Bozyazı da doğal gaz ihale kapsamına alındı. Yani İlçemizde doğalgaz hizmetinden yararlanacak.” Dedi. Çetinkaya; “Bu hizmetin Bozyazı’ya getirilmesi  için Ankara ziyaretlerimizde İlçe Başkanlarımız Seçkin Taş ve Mustafa Kayfeci ile birlikte ilettiğimiz Bozyazı’mızın doğalgaz talebi neticesinde, Bakanlığımızın değerlendirmeleri ve oluru ile Bozyazı ilçemizin doğal gaz hattı projesi ve zemin etüdü çalışması için ihaleye çıkılmasına onay verilmiştir.
En kısa zamanda ihaleyi alacak firma tarafından ilçemizde çalışmalar başlatılacaktır. Bu kazanım Bozyazı ilçemiz için çok kıymetli olup, nüfusu 20 binin üzerinde yatırım oluru alan ilk üç ilçe içerisinde olmanın haklı gururunu bizlere yaşatan ve desteklerini bizden esirgemeyen başta Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanımız Sayın Fatih Dönmez, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Sayın Lütfi Elvan olmak üzere, Mersin Milletvekillerimiz Sayın Zeynep Gül Yılmaz’a, Sayın Ali Cumhur Taşkın’a, Sayın Hacı Özkan’a, Sayın Baki Şimşek’e, Sayın Olcay Kılavuz’a, İlçe Kaymakamımız Sayın Arif Yalçın’a, İlçe Başkanlarımız Seçkin Taş’a Mustafa Kayveci’ ye meclis üyelerimize ve destek veren herkese sonsuz teşekkür eder, selam ve saygılarımı sunarım.” Dedi.