GÜNCEL
Giriş Tarihi : 31-05-2021 14:04

Boehringer Ingelheim Türkiye’den Yeni Global Atama

Boehringer Ingelheim Türkiye’de Müşteri Deneyimi Müdürü olarak görev yapan Gökhan Sezgin, Afrika Bölgesi’ne Müşteri Deneyimi Müdürü olarak atandı. Sezgin, bundan sonra görevine Dubai’den devam edecek..

Boehringer Ingelheim Türkiye’den Yeni Global Atama

Boehringer Ingelheim Türkiye’de Müşteri Deneyimi Müdürü olarak görev yapan Gökhan Sezgin, Afrika Bölgesi’ne Müşteri Deneyimi Müdürü olarak atandı. Sezgin, bundan sonra görevine Dubai’den devam edecek.
Boehringer Ingelheim, Türkiye, 31 Mayıs 2021  Tüm dünyada 50 binden fazla çalışanıyla insan sağlığı ilaçları, hayvan sağlığı ve biyofarmasötikler olmak üzere üç iş alanında inovasyonlara imza atmakta ve yaşam kalitesini geliştirme hedefiyle çalışmakta olan Boehringer Ingelheim Türkiye, global atamalarına devam ediyor.

2018 yılından bu yana Boehringer Ingelheim Türkiye bünyesinde bulunan ve son olarak Müşteri Deneyimi Müdürü unvanı ile görev yapan Gökhan Sezgin, Afrika Bölgesi’ne Müşteri Deneyimi Müdürü olarak atandı. Sezgin’in görevine Dubai’den devam edeceği belirtildi.

Görev aldığı süre boyunca Hayvan Sağlığı bünyesinde Müşteri Deneyimi departmanının kurulmasında önemli rol oynayan Sezgin’in aynı zamanda bu alanda pek çok “En iyi uygulama” başarısının Türkiye’den çıkmasına da katkı sağladığı belirtildi.

 Gökhan Sezgin Kimdir? 

Özgeçmiş bilgisi

2009 yılında Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan Gökhan Sezgin, finans ve danışmanlık sektörlerindeki tecrübesinin ardından, ilaç sektörüne 2014 yılında Pfizer firmasında Satış ve Pazarlama Hizmetleri İş Ortağı olarak adım attı. Ardından Abott firmasına geçen Sezgin, üç yıl süresince Satış Gücü Etkinliği Müdürü unvanı ile kariyerine devam etti. 2018 yılında ise Boehringer Ingelheim Türkiye ailesine katıldı. 


Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı