GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-05-2021 16:45   Güncelleme : 12-05-2021 17:43

BODRUM’DA SIKI DENETİMLER DEVAM EDİYOR

Muğla’nın Bodrum ilçesinde tam kapanma tedbirleri kapsamında kolluk kuvvetleri denetimlere sıkı şekilde devam ediyor. Denetimlerde kısıtlamalara uymayanlara ve izin belgesi olmadan dışarıya çıkanlara ceza kesiliyor..

BODRUM’DA SIKI DENETİMLER DEVAM EDİYOR

MELİS ANTER


Muğla’nın Bodrum ilçesinde tam kapanma tedbirleri kapsamında kolluk kuvvetleri denetimlere sıkı şekilde devam ediyor. Denetimlerde kısıtlamalara uymayanlara ve izin belgesi olmadan dışarıya çıkanlara ceza kesiliyor.

DENİZE GİRMEYE GİDENLERE İZİN VERİLMEDİ

İlçede bugün düzenlenen kısıtlama uygulamalarında polis ve bekçiler cadde ve kavşaklarda yoğun uygulama yaptı.  Öğle saatlerinde sahile denize girmeye giden bazı vatandaşlara izin verilmedi. Uyarılar üzerine, vatandaşlar deniz keyfi yapamadan geri dönerken, Bitez Mahallesi plajında yüzerken polise yakalanan beş kişiye para cezası verildi.

MUĞLA’DA KUMAR OYNANAN EVE BASKIN

Öte yandan Muğla'nın merkez Menteşe ilçesinde kumar oynayan ve yeni tip koronavirüs (Covid-19) tedbirlerini ihlal eden 16 kişiye 76 bin 880 lira cezai işlem uygulandı. Ev sahibi hakkında ise "kumar oynanması için imkan ve yer sağlamak" suçundan adli işlem başlatıldı.