GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-05-2021 18:34   Güncelleme : 08-05-2021 19:07

BEŞİKTAŞ BALMUMCU'DA 11 ARACIN HASAR GÖRDÜĞÜ 4 KİŞİNİN YARALANDIĞI KAZA KAMERADA

İstanbul'un Beşiktaş ilçesi Balmumcu semtinde, sürücüsünün süratli kullandığı otomobil aynı istikametteki araca çarparak karşı istikamete geçti. 11 aracın hasar gördüğü kazada, bariyerlerden kopan bir parça da metrobüs durağındaki bir kadının üzerine düştü. 4 kişi yaralandı..

BEŞİKTAŞ BALMUMCU'DA 11 ARACIN HASAR GÖRDÜĞÜ 4 KİŞİNİN YARALANDIĞI KAZA KAMERADA

İstanbul'un Beşiktaş ilçesi Balmumcu semtinde, sürücüsünün süratli kullandığı otomobil aynı istikametteki araca çarparak karşı istikamete geçti. 11 aracın hasar gördüğü kazada, bariyerlerden kopan bir parça da metrobüs durağındaki bir kadının üzerine düştü. 4 kişi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, kaza; Barbaros Bulvarı Balmumcu semtinde, Zincirlikuyu istikametinde saat 11.00 sıralarında meydana geldi.

34 NG 6108 plakalı otomobilin ismi öğrenilemeyen sürücüsü, hızla alt geçit tüneline girdiği sırada, iddiaya göre önündeki otomobili makas atarak geçmek istedi. Ancak, geçemeyerek yan şeritte seyreden 06 ADB 838 plakalı otomobile yandan çarptı ve savrulup, karşı şeride geçti. Denetleme noktasında bekleyen otomobille kafa kafaya çarpışan otomobil, 2 araca daha çarparak durabildi.

Bariyer demirlerinin fırladığı araçlarla birlikte 11 araç hasar gördü. Fırlayan demir parçalarından biri metrobüsten çıkıp yürüyen bir kişiyi kolundan yaraladı. Kazada yaralanan 4 kişi, gelen ambulanslarla hastaneye kaldırılarak, tedavi altına alındı.