TANITIM
Giriş Tarihi : 07-12-2021 17:23   Güncelleme : 07-12-2021 17:23

Beşiktaş Asbaşkanından Sergen Yalçın'a destek geldi

Beşiktaş Spor Kulübü asbaşkanı Emre Kocadağ son günlerde alınan mağlubiyetlerin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Beşiktaş Asbaşkanından Sergen Yalçın'a destek geldi

Beşiktaş Spor Kulübü asbaşkanı Emre Kocadağ son günlerde alınan mağlubiyetlerin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Emre Kocadağ konuşmasına cratossloadres.com  Galatasaray Spor Kulübüne taziye mesajında bulunarak başladı. Siyah beyazlı ekibin asbaşkanı konuşmasının başında hayatını kaybeden Galatasaray Kulübü başkanı Mustafa Cengiz’in ailesine başsağlığı mesajlarında bulundu. Başsağlığı mesajlarının ardından kulübün gidişatı hakkında açıklamalarda bulunan Asbaşkan Sergen Yalçına da destek mesajlarında bulundu. Cratosslot  Süper ligde ve oynadığı Avrupa Şampiyonlar ligi maçlarında bir türlü güzel sonuçlar alamayan Sergen Yalçın yönetimindeki Beşiktaş kulübünde moraller bir hayli bozuk. Siyah beyazlı ekip şampiyonlar liginde henüz puan alabilmiş değil. Geçen hafta 4-0 kaybedilen Giresun Spor maçının sonrasında da soruları yanıtlayan Sergen Yalçın kulübün gidişatından memnun olmadığını belirtmişti.

Sergen Yalçının arkasındayız mesajı verildi

Geçen sene Sergen Yalçın önderliğinde şampiyonluk kazandıklarını belirten Beşiktaş Spor Kulübü asbaşkanı Emre Kocadağ teknik hocaya güven mesajlarını yineledi. Alınan kötü sonuçlara rağmen teknik direktör Sergen Yalçın’ın arkasında duran Cratosslot güncel adres Asbaşkan kulübün kötü gidişatına dur demek için önlemler almanın hesaplarını yapıyor. Sergen Yalçın son haftalarda alınan kötü sonuçları her ne kadar sakatlıklara ve hakemlere bağlasa da Beşiktaş’ta şuan için moraller oldukça bozuk. Teknik ekibi ve oyuncuları ile birlikte bu sorunların üstesinden gelebileceklerini yineleyen Sergen Yalçın kötü gidişata artık dur demek istiyor. Siyah beyazlı ekip Sergen Yalçın yönetiminde geçen sene Süper Lig şampiyonluğu kazanmıştı.