GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-06-2021 13:35   Güncelleme : 20-06-2021 14:05

BAYRAKLI'DA ENGELLİ SPORCULARDAN ÇEVRE TEMİZLİĞİ VE MEDİTASYON

İzmir'de Bayraklı Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü'nün engelli bireylere yönelik düzenlediği farkındalık etkinliğinde; özel sporcular, eğitmenleriyle birlikte çevre temizliği ve meditasyon yaptı. "2021'de bir iyilik de sen yap" sloganıyla, Bayraklı sahilindeki etkinlikte bir araya gelen kursiyerler, hep bir ağızdan "Kendimi seviyorum, dünyayı seviyorum" dedi..

BAYRAKLI'DA ENGELLİ SPORCULARDAN ÇEVRE TEMİZLİĞİ VE MEDİTASYON

İzmir'de Bayraklı Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü'nün engelli bireylere yönelik düzenlediği farkındalık etkinliğinde; özel sporcular, eğitmenleriyle birlikte çevre temizliği ve meditasyon yaptı. "2021'de bir iyilik de sen yap" sloganıyla, Bayraklı sahilindeki etkinlikte bir araya gelen kursiyerler, hep bir ağızdan "Kendimi seviyorum, dünyayı seviyorum" dedi.

Bayraklı Belediyesi özel sporcuları, çevre temizliği ve meditasyon etkinliğinde buluştu. Sabah erken saatte velileriyle birlikte pandemi kuralları çerçevesinde alınan tedbirlerle, ellerine eldivenlerini geçiren sporcular; farkındalık yaratmak için sahili temizledi. Atıkları ellerindeki poşetlere depolayan öğrenciler "kirletmezsek, kirlenmez" diyerek, çevre temizliğine dikkat çekti.

Etkinliğe Bayraklı Belediyesi Başkanvekili Emel Arslan Hür ve Başkan Yardımcısı Tülay Şaroğlu da katıldı. Temizlik etkinliğinin ardından spor yaptıkları matlarıyla birlikte meditasyona başlayan sporcular, nefes egzersizleri yaptı. Etkinliğin sonunda ise başarılı sporcular hep bir ağızdan, "Kendimi seviyorum, dünyayı seviyorum" dedi.

Bayraklı Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ve Spor İşleri Müdürlüğü'nin düzenlediği etkinlikte kursiyerler hem eğlendi, hem sosyalleşti. Etkinlik kahvaltı ile sona erdi.