GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-06-2019 12:04   Güncelleme : 15-06-2019 12:11

Başkan Seçer’e Miniklerden Babalar Günü Ziyareti

Doğa Bekleriz, minikler ile birlikte Başkan Seçer’i ziyaret etti.Özel bir anaokulundan 4 minik öğrenci, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’i ziyaret etti.Başkan Seçer’in Babalar Günü’nü de kutlamayı ihmal etmeyen minikler, Seçer’e Atatürk tablosu hediye etti. Makamda gerçekleştirilen ziyarette anaokulu sahibi. Doğa Bekleriz ile birlikte anaokulunun kurucusu Aslı Pınar Coşkun ve 4 minik çocuk yer aldı.

Başkan Seçer’e Miniklerden Babalar Günü Ziyareti

Doğa Bekleriz, minikler ile birlikte Başkan Seçer’i ziyaret etti.Özel bir anaokulundan 4 miniköğrenci, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’i ziyaret etti.Başkan Seçer’in Babalar Günü’nü de kutlamayı ihmal etmeyen minikler, Seçer’e Atatürk tablosu hediye etti. Makamda gerçekleştirilen ziyarette anaokulu sahibiDoğa Bekleriz ile birlikte anaokulunun kurucusu Aslı Pınar Coşkun ve4 minik çocuk yer aldı. Eğlenceli ve samimi dakikaların yaşandığı ziyaretten, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, çok mutlu oldu. Makamda miniklerin sorularınıyanıtlayan Başkan Seçer, çocuklar ile sohbet etti.
Başkan Seçer, Miniklerle Atatürk hakkında sohbet etti
Kapıdan girer girmez, “Atatürk nerede?” diye soran çocuklara makamında yer alan Atatürk tablolarını gösteren Başkan Seçer, minikler ile Mustafa Kemal Atatürk’ü ve Mersin’i konuştu. Ayrıca ziyaret esnasında Başkan Seçer’in Babalar Günü’nü de kutlamayı ihmal etmeyen minikler, Başkan Seçer’in yanından bir dakika bile ayrılmadı.
Seçer: “Kapımız her zaman açık”
Ziyarette gerçekleştirilen konuşmada Seçer,“Başkan herşeydir. Hocadır, abidir, babadır. Her zaman gelin, kapımız her zaman açık. Projeleriniz olursa da gelin. Zaten kadın ve çocuklarla ilgili daire başkanlığı olarak şu anda bir hukuki zemin oturtmaya çalışıyoruz. Ama çalışıyorlar. Hatta şimdi eşim de benden sonra çıkacaktı. Onların kadın ve çocuk konusunda gönüllü çalışmaları var. Bir gönüllü ordusu kurmaya çalışıyoruz. Projeleriniz olursa, isterseniz sizlerle de irtibata geçsinler”dedi.
Özel Okul Kurucusu Aslı Pınar Coşkun ise,“İçtenliğiniz bizi çok mutlu etti. Çok güzel bir ev sahipliği ile karşılandık. Sizleri naçizane ziyaret etmek istedik. Eğitimsiz çocuk kalmasın istiyoruz. Okul öncesi eğitim biliyorsunuz çok önemli. Biz de elimizden geldiği kadarıyla çocuklarımıza güzel bir zemin hazırlayıp, güzel ve pırlanta gibi çocuklar yetiştirmek istiyoruz. Biz de onlarla büyüyoruz. Çocuk ruhluyuz”şeklinde konuştu.