GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-09-2019 16:02   Güncelleme : 10-09-2019 16:07

Başkan Seçer'den Anamur'a İçme Suyu Projesi

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Anamur Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen Müşterek Meslek Komiteleri Çalıştayı’nda önemli açıklamalarda bulundu. Anamur’un yıllardır beklediği proje için Başkan Seçer müjdeyi verdi.

Başkan Seçer'den Anamur'a İçme Suyu Projesi

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Anamur Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen Müşterek Meslek Komiteleri Çalıştayı’nda önemli açıklamalarda bulundu.
Anamur ve Bozyazı ilçelerinin eksiklerinin maddeler halinde görüşüldüğü çalıştaydaBaşkan Seçer, Büyükşehir Belediyesi’nin yetki, görev ve sorumluluk alanları ile ilgili çözüm önerilerini katılımcılarla paylaştı. Başkan Seçer,çalıştayda personel rejimi, billboard reklamları, meclisten borçlanma alamaması ile ilgili gündem konularına dair önemli açıklamalar yaptı.
Başkan Seçer, Anamur’un yılladır beklediği müjdeyi verdi
Anamur’a Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak hizmetlerin de konuşulduğu çalıştayda, Anamur’un yıllardır beklediği proje için Başkan Seçer müjdeyi verdi. Anamur İçme Suyu Temin Projesi ile Sugözü Otluca Mevkiinden, Anamur şehir merkezine kadar içme suyu hattı döşenmesi ile ilgili müjdeyi veren Seçer, “Bu hayati önem taşıyan bir konu. İçme suyu sorunu çözmemiz için Otluca projesini hayata geçirmemiz lazım. Daha önce bu konuyla ilgili çalışmalar yapılmış 30 milyon denilmiş ama o çalışmalar yeterli değil. Geçtiğimiz günlerde Ankara’da bunun çalışmaları yapıldı, bana da mutlu bir haber verdiler. Bu proje gerçekleşecek. Önümüzdeki günlerde müjdeli haberi sizlere vereceğiz” ifadelerine yer verdi.
“Partilerimiz ayrı olsa da bizim yolumuz bir. Bizler arkadaşız, kardeşiz”
Gerçekleştirilen çalıştayın oldukça verimli geçtiğini ifade ederek konuşmasını sonlandıran Başkan Seçer, her zaman olduğu gibi ilçe belediye başkanlarını sorunların çözümü noktasında işbirliği içerisinde olmaya davet etti. Seçer, “Anamur-Bozyazı hinterlandının her alandaki sorunlarını ilçe belediyeleri ile işbirliği içerisinde çözmek arzum. Biz bu şartları zorlayacağız. Ama beni samimiyetsiz bularak ve suçlayarak bana hiddetlenerek bir adım yol ilerleyemeyiz. Partilerimiz ayrı olsa da bizim yolumuz bir. Bizler arkadaşız. Kardeşiz. Önümüzdeki günlerde birçok konuda bir araya geleceğiz” diye konuştu. Konuşmaların ardından Başkan Seçer ve katılımcılar el ele vererek birlik ve beraberlik mesajı verdiler.