GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-05-2021 15:34

Başkan Recep Yavuz, Anneler Gününü Kutladı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Diyarbakır Bağlar İlçe Başkanı Recep Yavuz, Anneler günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı..

Başkan Recep Yavuz, Anneler Gününü Kutladı

CHP Bağlar İlçe Başkanı Yavuz: “Dünyaya gelişimize vesile olan annelerimiz şüphesiz yılın bir gününde değil her gününde sevgi ve saygıyla anılmalı. Bu haftayı ise daha anlamlı bir şekilde onların hoşnutluğunu kazanmak hepimizin üzerine düşen kutsal bir görevdir.

 

Karşılıksız emeğin, şefkatin tükenmez kaynağı olan annelerimiz, bizi millet yapan değerlerin her birimizde hayat bulmasında, yaşatılmasında en çok payı olan aile ve toplum hayatımızın temel dinamikleridir. Bu anlamlı günde, yeryüzündeki tüm bireylerin kalbi, bitmek bilmeyen sabrın, affediciliğin, fedakârlığın, sevgi ve saygının timsali annelerimiz için çarpacaktır.

 

Bu çok önemli ve anlamlı günde, anne olma mutluluğunu ve onurunu yaşayan tüm annelerin, “Anneler Günü’nü ve Uluslararası Aile Günü’nü” kutluyor, milletçe sağlık, mutluluk ve huzur içinde nice anneler gününe birlik ve beraberlik  içinde ulaşmamızı temenni ediyorum” dedi.


Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı