GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-11-2022 17:01

Başkan Ormankıran: ″Trakya’da hiçbir belediyede olmayan bir güreş takımımız var″

Edirne’nin Süloğlu ilçesi Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran,Trakya’da  hiçbir ilçe belediyesinde olmayan bir güreş takımına sahip olduklarını  söyledi.

Başkan Ormankıran: ″Trakya’da hiçbir belediyede olmayan bir güreş takımımız var″

EDİRNE-17.11.2022-HİBYA-Edirne’nin Süloğlu ilçesi Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran,Trakya’da  hiçbir ilçe belediyesinde olmayan bir güreş takımına sahip olduklarını  söyledi.

 Ormankıran, makamına davet ettiği güreş takımının sporcularına temel spor malzemeleri hediye etti.  İlçede  epora ve sporcuya verdikleri desteklerin devam edeceğini kaydeden Ormankıran,güreşte 8,5 yıldır ciddi bir altyapı oluşturkları ifade ederek,şunları kaydettti:

”Trakya’da hiçbir ilçe belediyesinde olmayan bir güreş takımına sahibiz. Kırkpınar başta olmak üzere ilçemizi uluslararası ve Türkiye’de gururla temsil ediyorlar. Ne kadar gurur duysak azdır. Bizler 8,5 yıldır tüm ilçemizdeki kurum ve kuruluşlarımızla birlikte güreşçilerimize destek olmaya devam ediyoruz. Bu takım bizim Süloğlu’muzun gururu ve onurudur. Her zaman çocuklarımızın yanındayız. Bugün verdiğimiz malzemeleri de her zaman yanımızda olan her konuda destek veren İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu’na çok teşekkür ederiz. Güreşçilerimize verdiği bu güzel hediyelere ilçe halkım adına teşekkür ediyorum. Bizler İstanbul ve Edirne Belediyelerimiz başta olmak üzere tüm kurumlarımızla işbirliği içindeyiz. Ayrıca yine her konuda büyük katkılar sunan İBB Mahalli İdareler Koordinatörü Bülent Akköse’ye ve ekibine, tüm İBB ailesine teşekkürü borç bilirim. El ele vererek çalışmalarımız ve hizmetlerimiz artarak devam edecektir ”
Hibya Haber Ajansı

Mithat ÜNALMithat ÜNAL

Mithat ÜNAL Gazete Sahbi