GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-03-2020 15:56

Başkan Kılınç: 'Hedefimiz Asfaltsız Yolu Kalmayan Bir Anamur'

Anamur Belediyesi ekipleri Anamur’un en büyük sorunlarından birisi olan “asfaltsız yol sorununu” kökten çözmek için çalışmalarına ara vermeksizin devam ediyor. Çalışmaların yakın takipçisi Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, ise sık sık araziye inerek bilgi alıyor. Her fırsatta merkezden kırsala asfaltsız yol sorunu kalmayan bir Anamur’u hedeflediklerini söyledi.

Başkan Kılınç: 'Hedefimiz Asfaltsız Yolu Kalmayan Bir Anamur'

Anamur Belediyesi ekipleri Anamur’un en büyük sorunlarından birisi olan “asfaltsız yol sorununu” kökten çözmek için çalışmalarına ara vermeksizin devam ediyor. Ekipler çalışmalar kapsamında bu hafta Yalıevleri, Bahçelievler ve Kızılaliler Mahallelerin de çalışmalarına başladı.
Çalışmaların yakın takipçisi Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, ise sık sık araziye inerek bilgi alıyor. Her fırsatta merkezden kırsala asfaltsız yol sorunu kalmayan bir Anamur’u hedeflediklerini belirten Başkan Kılınç “ Anamur'umuzun en büyük sorunlarından birinin yol olduğunu biliyoruz. Geride bıraktığımız 11 aylık süreçte de ekiplerimizle birlikte bir çok mahallemizde çalışmalar yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Hedefimiz " merkezden kırsala yol sorunu kalmayan bir Anamur". Bu bağlamda Fen İşleri Müdürlüğü Ekiplerimizce Yalıevleri, Bahçelievler ve Kızılaliler Mahallelerimizde çalışmalarının startını verdik. İlçemize ve Mahallelerimize hayırlı olsun.” Dedi.