TANITIM
Giriş Tarihi : 31-12-2020 11:20   Güncelleme : 31-12-2020 12:02

Başkan Kılınç: ‘’ 2021 Sağlık Yılı Olsun.’’

Haber Merkezi-Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç Yeni Yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Kılınç: ‘’ 2021 Sağlık Yılı Olsun.’’

Haber Merkezi-Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç Yeni Yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı.  Kılınç mesajında; "2021 yılının Anamur’a, Mersin’e ve tüm Türkiye’ye başta sağlık olmak üzere barış, huzur, bolluk ve bereket getirmesini temenni eden Başkan Kılınç: ‘’Geride bıraktığımız 2020 yılında,bütün Dünya’yı etkisi altına alan Covid-19 salgını nedeniyle binlerce yıllık geleneklerimizden vazgeçtik, en sevdiklerimizle aramıza mesafe koymak zorunda kaldık. Aile bireylerimizi, en yakın arkadaşlarımızı ve binlerce insanımızı kaybettik. Bizler kısıtlamalara ve sokağa çıkma yasaklarına uymak zorunda kalırken, doktorlarımız, hemşirelerimiz ve sağlık çalışanlarımız ise kendi hayatlarından vazgeçecek kadar büyük bir özveri ile bütün insanlığın hayata tutunmasını sağladı.
2020 yılında ülkemizde ve dünyamızda yaşanan onca şeyden sonra, bütün zenginliğin,mutluluğun ve huzurun kaynağının para değil, sağlık olduğunu anladık. Sağlık olmadan paranın, makamın ve şöhretin bir anlamı olmadığının farkına vardık. 2021 yılından tek beklentimin yalnızca sağlık olduğunu belirtmek istiyorum.
Rabbim’den ilçemiz Anamur’a, Mersin’e, ülkemize, aziz milletimize ve tüm insanlığa sağlık, huzur ve barış getirmesini diliyor, tüm hemşehrilerimin yeni yılını kutluyorum.’’ dedi.