GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-11-2022 09:45

Başkan İduğ’dan iş dünyası turu

Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ, oda ziyaretlerini sürdürüyor.

Başkan İduğ’dan iş dünyası turu

Başkan İduğ, geçtiğimiz ay yapılan seçimlerle güven tazeleyen İzmir Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özgener, İZTO Meclis Başkanı Selami Özpoyraz ve ekibine yeni dönemde de başarılar diledi.

Beraberindeki belediye bürokratları ve meclis üyeleriyle Ege İhracatçı Birlikleri Başkanı Jak Eskinazi’yi de ziyaret ederek, fikir alışverişinde bulunan Başkan İduğ, "Ülkemizin kalkınmasına ve ilerlemesine katkı koyan çalışmaları hayata geçiren, bölge sanayisine ve ticaretine yön veren başkanlarımızın yanlarında olmaya devam edeceğiz. Başkanlarımızın yaptıkları başarılı çalışmaları yakından takip ediyoruz ve ülkemizin için aynı yolda yürümekten büyük bir onur duyuyoruz.” dedi.

İZTO Başkanı Mahmut Özgener, Mustafa İduğ’un iş yaşamından Bornova Belediyesi’ne gelmesinin yapılan çalışmalarda önemli bir fark yarattığını söyledi.

EİB Başkanı Jak Eskinazi de Başkan İduğ’un ekibiyle birlikte yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Daha önce EİB olarak Bornova Belediyesi ile iş birlikleri yaptık. Bundan sonra da her türlü projede bir araya gelmeye hazırız. ” ifadesini kullandı.

Hibya Haber Ajansı

Mithat ÜNALMithat ÜNAL

Mithat ÜNAL Gazete Sahbi