GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-05-2021 09:39   Güncelleme : 11-05-2021 09:39

BAŞKAN ÇETİNKAYA'DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Haber Merkezi-Bozyazı  Belediye Başkanı Mustafa ÇETİNKAYA, Ramazan Bayramı öncesi yayınladığı mesajında başta Bozyazı halkının olmak üzere tüm İslam âleminin mübarek Ramazan Bayramını kutladı.

BAŞKAN ÇETİNKAYA'DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Haber Merkezi-Bozyazı  Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya, Ramazan Bayramı öncesi yayınladığı mesajında başta Bozyazı halkının olmak üzere tüm İslam âleminin mübarek Ramazan Bayramını kutladı.
Başkan Çetinkaya, “Bu Mübarek Ramazan Bayramı vesilesiyle Filistin’de, Kerkük’te, Doğu Türkistan’da, Suriye’de dünyanın çeşitli yerlerinde yaşanan insanlık dramlarının sona ermesini diliyorum. Canlarını bu topraklar için veren tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle hep birlikte, sevgi dolu, sağlıklı ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, bayramınız kutlu olsun” dedi.
Bir ay boyunca Cenabı Allah’ın rızasını kazanmak için tutulan oruçlardan sonra, bayram günlerine kavuşmanın, büyük onur ve mutluluk verici olduğunu ifade eden Başkan Çetinkaya, “Mübarek Ramazan Bayramının bütün İslam alemineve Yüce Türk Milletine bolluk, bereket ve sağlık, barış, huzur ve kardeşlik getirmesini dilerim. Bu duygu ve düşüncelerle Bozyazı halkımızın ve Türk ve İslam coğrafyasının mübarek Ramazan Bayramını yürekten kutluyor, Cenabı Allah’tan hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum.”dedi.