GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-01-2023 10:07   Güncelleme : 23-01-2023 10:07

Başkan Büyükkılıç, “Siyaset Akademisi Kadın” programına katıldı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları AR-GE Birim Başkanlığı'nın düzenlediği, “Siyaset Akademisi Kadın” programına katıldı.

Başkan Büyükkılıç, “Siyaset Akademisi Kadın” programına katıldı

Melikgazi Belediyesi Haberleri">Belediyesi Kültür Merkezi'nde düzenlenen programa Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç da katıldı.

Başkan Büyükkılıç, kadınları baş tacı olarak nitelendirerek, “AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları AR-GE Birim Başkanlığı'nın düzenlediği ‘Siyaset Akademisi Kadın’ programına milletvekillerimiz Hülya Nergis, İsmail Emrah Karayel ve İl Başkanımız Şaban Çopuroğlu ile birlikte katılarak, başımızın tacı hanımefendilerle bir araya geldik.” diye konuştu.

Türkiye Yüzyılı’na emin adımlarla ilerlediklerini söyleyen Büyükkılıç, “Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Sayın Fatma Öncü, 24-25’inci Dönem AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Halil Ürün ve Tarkan Zengin’e verdiği değerli bilgilerden dolayı teşekkür ederim. Türkiye Yüzyılı’na daha emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.” dedi.

“Siyaset Akademisi Kadın” programında ‘Türkiye’nin yakın siyasi tarihi’, ‘Kadın, aile, çocuk politikaları’ ve ‘Aile içi iletişim’ konuları yer aldı.

Hibya Haber Ajansı

Mithat ÜNALMithat ÜNAL

Mithat ÜNAL Gazete Sahbi