GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-06-2021 11:18   Güncelleme : 11-06-2021 11:26

BAŞIMIZ SAĞ OLSUN NUSAYBİN'DE 1 ASKERİMİZ ŞEHİT OLDU

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Mardin'in Nusaybin ilçesinde silah kazası sonucu Piyade Er Rıdvan Sağdıç'ın yaralandığını ve kaldırıldığı hastanede şehit olduğunu duyurdu. Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar; "Kahraman şehidimize şahsım ve Milli Savunma Bakanlığı mensupları adına Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve asil milletimize başsağlığı ve sabır dilerim" dedi..

BAŞIMIZ SAĞ OLSUN NUSAYBİN'DE 1 ASKERİMİZ ŞEHİT OLDU

      Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Mardin'in Nusaybin ilçesinde silah kazası sonucu Piyade Er Rıdvan Sağdıç'ın yaralandığını ve kaldırıldığı hastanede şehit olduğunu duyurdu. Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar; "Kahraman şehidimize şahsım ve Milli Savunma Bakanlığı mensupları adına Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve asil milletimize başsağlığı ve sabır dilerim" dedi. 
MSB’nin açıklamasında şöyle denildi:
"Nusaybin'de 10 Haziran 2021 tarihinde silah kazası sonucu bir kahraman silah arkadaşımız yaralanmış, derhâl hastaneye sevk edilmiş ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz." 
Bakan Akar'ın yaptığı açıklama şöyle: "Kahraman silah arkadaşımız, 10 Haziran 2021 tarihinde şehit olmuştur. Kahraman şehidimize şahsım ve Milli Savunma Bakanlığı mensupları adına Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve asil milletimize başsağlığı ve sabır dilerim."


Fotoğraf:Sözcü