SİYASET
Giriş Tarihi : 12-05-2021 17:28

Barlas: “Mübarek Ramazan Bayramı’nı Kutluyorum”

Gelecek Partisi Manisa Kadın Kolları İl Başkanı Deniz Barlas, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Başkan Barlas mesajında: “Rahmet, mağfiret ve bereket ayı olan Ramazan-ı Şerif’i geride bırakırken sevgi, saygı ve yeni umutların güç bulacağı bir bayramı daha idrak etmenin sevinç ve heyecanını yaşıyoruz..

Barlas: “Mübarek Ramazan Bayramı’nı Kutluyorum”

Bayramlar birlik ve beraberlik duygularının yoğunlaştığı, sevinç, neşe ve coşkunun buluştuğu, iyilik ve güzelliklerin harmanlandığı, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinleştiği, insanların kardeşçe kucaklaştıkları çok özel günlerdir.

Ancak bu yıl da tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgınına karşı alınan önlemler dolayısıyla Ramazan Bayramı coşkusunu sevdiklerimizi ziyaret etmeden, onlarla hasret giderip kucaklaşmadan kutlayamıyor olmanın burukluğunu yaşasak da, inanıyoruz ki bu günler geçecektir.

Zira, salgınla mücadelede alınan tedbirler geleceğe dönük olarak bize umut veriyor. Alınan tedbirlerle inşallah bundan sonraki bayramları eskiden olduğu gibi yine aile büyüklerimiz ve sevdiklerimizle bir araya gelerek kutlamanın neşe ve sevincini yaşarız.  


Öte yandan Orta Doğu’da yaşanan olayları üzüntüyle öğreniyoruz. Yaşanan vahşete tüm ülkeler sussa da Türkiye susmayacaktır. Katil İsrail döktüğü kanın hesabını elbet ödeyecektir.  Bu düşüncelerle bu zorlu günlerin bir an önce bitmesi ve daha güzel bayramlarda buluşmak temennisiyle mübarek Ramazan Bayramı’nı kutluyorum” dedi.


Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı