TANITIM
Giriş Tarihi : 22-09-2022 09:01   Güncelleme : 23-09-2022 15:44

Balığın Lezzeti, Anamur Balık Evi’nde

Anamur Balık evi işletmecisi Ersoy Buldu, balık pişirmenin ve servisinin bir yemek kültürü olduğunu ve bu kültürü Anamur’a yerleştirip, yaygınlaştıracaklarını söyledi. Yeşilyurt Mahallesi, Halide Edip Adıvar Caddesi Kıbrıs İlkokulu yanında geniş ve nezih bir mekanda hizmet veren Anamur Balık Evi sahibi Ersoy Buldu; “Ağız tadınıza uygun zengin menü burada. Anamur da evlerde balık pişirimine son.

Balığın Lezzeti, Anamur Balık Evi’nde

Mithat ÜNAL-evi33/">Anamur Balık evi işletmecisi Ersoy Buldu, balık pişirmenin ve servisinin bir yemek kültürü olduğunu ve bu kültürü Anamur’a yerleştirip, yaygınlaştıracaklarını söyledi. Yeşilyurt Mahallesi, Halide Edip Adıvar Caddesi Kıbrıs İlkokulu yanında geniş ve nezih bir mekanda hizmet veren Anamur Balık Evi sahibi Ersoy Buldu; “Ağız tadınıza uygun zengin menü burada.
Anamur da evlerde balık pişirmeye son. 
Ersoy Usta, Akdeniz-Ege mezeleri ve yoğurtlu mezelerin de servislerine dahil olduğunu belirtti. Servis alanının TOKİ, İskele ve Çarıklar dahil geniş bir alanı kapsadığını kaydeden Ersoy Usta; “Günlük taze balık ve meze çeşitleri ile hizmetinizdeyiz. İster bizden alın, ister dışarıdan getirin. Balık pişirimi ücretsizdir. İşyeri ve evlere paket servislerinin de ücretsiz olduğunu kaydeden Ersoy Usta, Anamur Balık Evi’nden sipariş vermek isteyen vatandaşlarımızın, 0530 661 48 33 numaralı telefondan kendilerine ulaşabileceklerini sözlerine ekledi.


 

 

Mithat ÜNALMithat ÜNAL

Mithat ÜNAL Gazete Sahbi