GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-05-2021 19:58   Güncelleme : 29-05-2021 20:05

BAKAN KURUM'DAN CHP'Lİ SERTEL'E TAZİYE ZİYARETİ

Depremzede konutlarını incelemek üzere İzmir'e gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, eşi Ziynet Sertel'i kaybeden CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel'i ziyaret ederek başsağlığı diledi. .

BAKAN KURUM'DAN CHP'Lİ SERTEL'E TAZİYE ZİYARETİ

Depremzede konutlarını incelemek üzere İzmir'e gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, eşi Ziynet Sertel'i kaybeden CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel'i ziyaret ederek başsağlığı diledi.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, İzmir'de 30 Ekim depreminde en çok hasar alan bölge olan Bayraklı'da devam eden depremzede konutlarını inceledi. Salhane ve Manavkuyu'da toplam 368 konut ve 39 dükkandan oluşan projelerin şantiye alanlarında incelemelerde bulunan Bakan Kurum, önceki gün eşi Ziynet Sertel'i kaybeden CHP Milletvekili Sertel'e de başsağlığı ziyaretinde bulundu.

Bakan Kurum'a ziyareti sırasında Vali Yavuz Selim Köşger, AKP Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, TOKİ Başkanı Ömer Bulut, AKP İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, AKP ve MHP İzmir milletvekilleriyle bürokratlar eşlik etti.