MAGAZİN
Giriş Tarihi : 06-07-2021 00:05   Güncelleme : 06-07-2021 00:10

Bahar ile Ahmet, Hayatlarını Böyle Birleştirdi

Mithat Ünal/Anamur- Vesile ile Cemal’in kızları Bahar Boz ile Ayşe-Mustafa Çilek’in oğulları Ahmet, hem yayla hem de sahilde yaptıkları iki düğünle hayatlarını birleştirdiler.

Bahar ile Ahmet, Hayatlarını Böyle Birleştirdi

Mithat Ünal/Anamur- Vesile ile Cemal’in kızları Bahar Boz ile Ayşe-Mustafa Çilek’in oğulları Ahmet, hem yayla hem de sahilde yaptıkları iki düğünle hayatlarını birleştirdiler. Yaylada yapılan kına ve gündüz düğününde Efsane Yemekçiliğin servisi ile ağırlanan yayla sakinleri, Kemanda Bahti Sapmaz, ritimde Tugay Sapmaz ve Şevket Arıç’ın klarneti eşliğinde birbirinden güzel oyun havaları eşliğinde gönüllerince eğlendiler.

Anamurda Alyans Düğün Salonuna alkışlar eşliğinde gelen gelin ve damat, önce Slav müzik eşliğinde katılımcılara eşsiz bir ‘Hoş geldiniz’ dansı sundular. Düğünün güzel geçtiğini kaydeden damadın babası Mustafa Çilek öncelikle pandeminin bitmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.  Damadın ağabeyi ve babası ile aynı ismi taşıyan Mustafa Çilekte kardeşi ve geline mutluluklar diledi. Biz de Anamur Ekspres Gazetesi olarak  Boz ve Çilek ailesinin evlatları Bahar ve Ahmet çiftine ömür boyu huzurlu, sağlıklı ve mutlu bir ömür temenni ediyoruz.