MAGAZİN
Giriş Tarihi : 30-12-2020 18:57

“Bad Bear” Yılbaşı İndirimleriyle 2021’i Karşılıyor

Haber Merkezi-Kalıpları yıkan tasarımlarıyla sokak modasına yön veren Bad Bear’ın Yılbaşı İndirimi başladı. Yıl sonuna dek seçili ürünlerde yapacağı %30 indirimle 2021’i karşılamaya hazırlayan Bad Bear, herkesi özüne, doğasına ve içgüdülerine dönmeye çağırıyor.

“Bad Bear” Yılbaşı İndirimleriyle 2021’i Karşılıyor

Haber Merkezi-Kalıpları yıkan tasarımlarıyla sokak modasına yön veren Bad Bear’ın Yılbaşı İndirimi başladı. Yıl sonuna dek seçili ürünlerde yapacağı %30 indirimle 2021’i karşılamaya hazırlayan Bad Bear, herkesi özüne, doğasına ve içgüdülerine dönmeye çağırıyor. Alışılagelmiş kalıpları yıkan ürünleriyle 2012 yılından bu yana kullanıcılarına sunarak sokak giyiminin öncü ve belirleyici markası olan Bad Bear, 2021 yılını cazip indirim oranlarıyla karşılıyor. Yeni bir yıla kısa süre kala hediyelik alınan giyim ürünlerinin revaçta olması, Bad Bear’ın da cezbeden indirimler ile ihtiyaca cevap vermesini sağladı. Kendi anlayışını yansıtan hırçın ve meydan okumayı yılbaşına özel seçili ürünlerinde yaptığı %30 indirimle ortaya koyan Bad Bear, yıl sonuna dek herkesi sokak modası altında buluşmaya çağırıyor.
Yılbaşı indirimine dahil olan kadın, erkek, outlet ve aksesuar kategorilerinde yer alan ve her zevke hitap eden ürünlerini online ortamda sunan Bad Bear, hızlı, güvenilir, konforlu ve zaman kazandıran satış anlayışıyla dijital dünyanın alışveriş deneyimini yaşatıyor. Bad Bear markasının 2021’e özel seçili ürünlerde yaptığı %30 indirime badbear.com.tr adresinden ulaşılabilir.
Kulübe Hoş Geldin!
Herkes seni nasıl görmek istiyorsa öyle giyindin, nasıl davranmanı istiyorsa öyle davrandın, iyi çocuk imajının arkasına saklanıp kendi doğana sırt çevirdin... Şimdi özüne, doğana ve içgüdülerine dönüş zamanı! İçindeki "kötü" çocuğa 'Merhaba' de... Doğana sırt çevirme, içindeki asi ruha ihanet etme! Sen; doğaya meydan okuyan, ruhu özgür ve asi, özel bir parçasın... Sen "kötü"sün! Sen tam bir Bad Bear’sın! Sokaklara meydan okumaya, doğana dönmeye Bad Bear’ınla başla! Şehrin tüm "kötü" çocukları... Kulübe hoş geldiniz!