TANITIM
Giriş Tarihi : 25-06-2021 16:49   Güncelleme : 25-06-2021 16:49

Babe Ürünleri ile Cilt Bakımını Tamamla!

Dermokozmetik içeriğe sahip olan Babe markası iki eczacı tarafından İspanya’da kurulmuştur.

Babe Ürünleri ile Cilt Bakımını Tamamla!

Dermokozmetik içeriğe sahip olan Babe markası iki eczacı tarafından İspanya’da kurulmuştur. Her cilt tipiyle uyumlu ürünleri ile deneyenlerin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Hipoalerjenik özelliği ve cildin pH seviyesiyle uygun Babe ürünlerini hadi birlikte inceleyelim.

Babe markası cilt bakımında olduğu kadar vücut bakımı, saç bakımı ve bebek bakımında da geliştirdiği ürünlerle sıkça tercih edilmektedir. En sevilen cilt bakım serisinde temizleyici, tonik, su bazlı nemlendirici, c vitamini serum, güneş koruyucu ve göz çevresi kremi gibi ürün çeşitlerini yelpazesinde barındırmaktadır.

Cilt bakım ürünleri seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta cilt tipinizdir. Etkili bir sonuç için cilt tipinizle uyumlu ürünler tercih etmeniz gerektiğini unutmayın.

Babe Vitamin C

Serum cilt bakımının en önemli adımlarındandır. Aydınlatıcı karşıtı konsantre bakım serumudur. Geliştirilmiş formülü ciltteki renk eşitsizliklerini ton farklılıklarını giderir. Cilde eşit ve aydınlık bir görünüm sağlar. Cildin doğal yapısını destekleyerek cildi nemlendirir ve canlılık kazandırır.

Ciltte leke görünümünün de azalmasını sağlar. Temiz ve kuru cilde parmak ucuyla masaj yaparak uygulayınız. Ampül serum sabah ve akşam iki kez düzenli olarak uygulanması gerekir. Bir ampül açıldıktan sonra 48 saat içerisinde kullanılmalıdır.

Babe Anti-Ageing Cilt Bakım Serumu

Tüm ciltler için geliştirilmiş ve yaşlanma karşıtı cilt bakım serumudur. Özel formülü ciltteki çizgi ve kırışıklıkları giderir. Geliştirilmiş özel içeriği ile hücre yenilenmesine destek olur. Sıkılaştırıcı ve toparlayıcı etkisi ile cilde canlılık ve genç görünüm kazandırır.

Siz de tüm Babe ürünlerini Dermokozmetika sitesinden inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.