TANITIM
Giriş Tarihi : 11-06-2021 14:27   Güncelleme : 11-06-2021 14:27

Babanıza Yakışacak En Güzel Hediyeler

Haber Merkezi-Babanıza Yakışacak En Güzel Hediyeler Saat&Saat Mağazalarında. Saat&Saat, bir dağ gibi her zaman arkamızda duran babalarımızın gününü özel bir film ve mağazalarında indirimli ürünlere ek yüzde 20 indirim fırsatıyla kutluyor. 

Babanıza Yakışacak En Güzel Hediyeler

Haber Merkezi-Babanıza Yakışacak En Güzel Hediyeler Saat&Saat Mağazalarında. Saat&Saat, bir dağ gibi her zaman arkamızda duran babalarımızın gününü özel bir film ve mağazalarında indirimli ürünlere ek yüzde 20 indirim fırsatıyla kutluyor.  Dünyaca ünlü markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat, Babalar Günü’nü sosyal medya kanallarından yayınlanan özel bir film ve kampanyayla kutluyor.
Saat&Saat Babalar Günü’ne özel hazırlanan filmde, babalarımızın her koşulda sonsuz sevgisi ve gücüyle dağ gibi arkamızda durduğuna vurgu yapıyor. Saat&Saat ilk kahramanı babasına benzersiz bir hediye vermek isteyenler için her zevke uygun binlerce modelin yer aldığı eşsiz bir koleksiyon sunuyor. Üstelik bu birbirinden özel hediyeleri 11-20 Haziran tarihleri arasında www.saatvesaat.com.tr adresinden veya Saat&Saat mağazalarından indirimli olarak satın almanız da mümkün. Dünyaca ünlü markaların saat ve bileklik gibi şık aksesuarların yer aldığı koleksiyonlarında indirimli ürünlere ek yüzde 20 indirim avantajı babasını mutlu etmek isteyenleri bekliyor.