GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-06-2021 21:16   Güncelleme : 08-06-2021 21:23

BABACAN'DAN BAHÇELİ'YE YANIT: ″İLGİLENMİYORUZ, İŞİMİZE BAKIYORUZ″

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin kendisini hedef alan sözleri için, "İlgilenmiyoruz, işimize bakıyoruz" dedi. .

BABACAN'DAN BAHÇELİ'YE YANIT: ″İLGİLENMİYORUZ, İŞİMİZE BAKIYORUZ″

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin kendisini hedef alan sözleri için, "İlgilenmiyoruz, işimize bakıyoruz" dedi. DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan, Bahçeli'nin grup toplantısındaki sözlerine sosyal medyadan yanıt verdi. Bahçeli bugünkü grup konuşmasında Gelecek Partililere de seslenerek, “Gelecek Partisi'nin yöneticilerine tavsiyem şudur; bu serokun (Ahmet Davutoğlu) yanında sakın konuşmayın, aman ha sır verme gafletine düşmeyin, dil ile düğümlenenin diş ile çözülemeyeceğini aklınızdan çıkarmayın” dedi. Bahçeli, “Keza aynı şey selamsız Babacan için de geçerlidir. Kanuni Sultan Süleyman dönemi vezirlerinden olup Mısır'a vali olarak tayin edilen, ancak bir süre sonra Padişaha isyan ederek kendisini sultan ilan eden Hain Ahmet Paşa gibileri zamanında teşhis edilerek devlet ve siyaset hayatı onlara tümden kapatılmalıdır” diye konuştu. 
Babacan ise Bahçeli'nin sözlerine sosyal medyadan şu yanıtı verdi: "Krizlerin ortağı cehaletini yine gizleyemedi. Sorunların altına imza atanların, ülkeyi fakirleştirenlerin hakaretleriyle vakit kaybetmiyoruz. İlgilenmiyoruz, işimize bakıyoruz."