GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-09-2021 16:42   Güncelleme : 20-09-2021 16:42

Ayşe ve İbrahim Çiftinin Dördüzleri İle Ev Hali

Mithat Ünal-Mersin’in Anamur İlçesi’nde Kovıd-19 testi yaptırırken durumundan şüphelenilen 32 yaşındaki Ayşe Kılınç’ın doğum  testinin de pozitif çıkması İbrahim Ayşe çiftinin hayatına umut ve heyecan kattı. Önce bebeğin ikisini kurtarmak için daha zayıf durumdaki diğerinin alınmasına karşı çıkan Anne Ayşe Kılınç, eşi İbrahim Kılınç’la birlikte şimdi 4’ünü de kucaklarına alıyor.

Ayşe ve İbrahim Çiftinin Dördüzleri İle  Ev Hali

Mithat Ünal-Mersin’in Anamur İlçesi’nde Kovıd-19 testi yaptırırken durumundan şüphelenilen 32 yaşındaki Ayşe Kılınç’ın doğum  testinin de pozitif çıkması İbrahim Ayşe çiftinin hayatına umut ve heyecan kattı. Önce bebeğin ikisini kurtarmak için daha zayıf durumdaki diğerinin alınmasına karşı çıkan Anne Ayşe Kılınç, eşi İbrahim Kılınç’la birlikte şimdi 4’ünü de kucaklarına alıyor. Yeşilyurt Mahallesi Halide Edip Adıvar  Caddesi. Daire 5’te kalan Kılınç Ailesi’nin bebekleri, hayırseverlerin yardımı ile 3 tane bebek yatağı edinen Kılınç Çiftinin bebeklerinden birisi ise şimdilik.

Taşıma küvetinde yaşamak zorunda. Genellikle kanepede birlikte yatan bebeklerin bakımı için ailenin bütün fertleri seferber olmuş durumda. Teyze ve halaları seferber eden Anne Ayşe Kılınç, çocuklarının sağlıklarının iyi olduğunu, ancak bakımları için hayırsever vatandaşlar ve devletten yardım beklediklerini söyledi. Kılıç; “Şu anda sağlıkları iyi bir sorun yok. Öksürük vardı. Hastaneye gittim. Hem Covıd-19 hem de hamile olduğumu öğrendim. Daha sonra sürekli doktor kontrolü başladı. Şimdilik bakım için Annem ve kız kardeşim yardım ediyor. Kız kardeşimi bakıcı olarak tuttuk. Yardımınızı bekliyoruz.” Dedi. Mutluluğunu paylaşan Baba İbrahim Kılınç’ta 18. Aydan sonra Antalya da özel bir hastanede tedavimize devam ettik, önce Allah’ın izni ile doktorların yardımı ile 4’üzleri kucağımıza aldık dedi. Hamilelik sürecinde ailenin sağlık durumunu takip eden Anamur ANAMED Hastanesi Operatör Doktor Hakan Sade çocukların ve annenin sağlık durumlarının gayet iyi olduğunu ve takibe devam ettiklerini söyledi.