GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-02-2020 20:48   Güncelleme : 14-02-2020 21:00

Ayrı Yaşadığı Eşi, Gönderdiği Çiçeği Kabul Etmeyince İntihara Kalkıştı

Mithat Ünal-Mersin’in Anamur İlçesi’nde bir yılı aşkın bir süredir ayrı yaşadığı eşi barışmak için gönderdiği çiçeği kabul etmeyince intihara kalkıştı. Edinilen bilgilere göre 42? yaşındaki  bir çocuk babası Muhammet Keman, Eşi N. K. İle bir yıldır ayrı yaşıyordu. Kurtarıldı. Sağlık durumu iyi.

Ayrı Yaşadığı Eşi, Gönderdiği Çiçeği Kabul Etmeyince İntihara Kalkıştı

Mithat Ünal-Anamur da bir yılı aşkındır ayrı yaşadığı eşi barışmak için gönderdiği çiçeği kabul etmeyince intihara kalkıştı. Edinilen bilgilere göre 42? yaşındaki  bir çocuk babası Muhammet Keman, Eşi N. K. İle bir yıldır ayrı yaşıyordu.
Eşinin mahkeme karası ile uzaklaştırma aldırdığı Keman 14 Şubat Sevgililer gününde barışmak için gönderdiği çiçeği kabul etmeyip bir de polise haber verince  Anamur Saray Mahallesi Tahsin Soylu Caddesi Memurlar sitesinin çatısına çkarak intihara kalkışrı.  Olayın haber verilmesi üzerine olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri gönderildi. Saat 17:00 sularında meydana gelen olayda Muhammet Keman, yaklaşık birbuçuk saat  binanın dış duvarında ısıtek borusuna tutunarak durdu.
Bu süre zarfında polis ekipleri ikna edebilmek için yoğun bir çaba gösterdi. Birbuçuk saatin sonunda Kemanın bir anlık dalgınlığından yararlanan polisler hızlı hareket ederek  çatıya almayı başardılar. Olayı anlatan Gazeteci Mevlana Mermi, polislerin bir saat boyunca ikna etmeye çalıştığını ve başarılı olduklarını söyledi. Kardeşi Tayfun Keman, olayı arkadaşlarından duyduğunu ve ağabeyinin kurtulmasına çok sevindiğini ifade etti. Tayfun Keman olayın nedeni hakkında bir bilgisinin olmadığını ifade etti.  Muhammet Keman ambulansta yapılan ilk müdahalenin ardından Anamur Devlet Hastanesine götürüldü. Sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.