TANITIM
Giriş Tarihi : 09-05-2021 18:54   Güncelleme : 09-05-2021 18:54

Attila Szalai İçin Son Karar

Fenerbahçe'nin başarılı oyuncularından biri olan Attila Szalai için karar vereceği öğrenildi.

Attila Szalai İçin Son Karar

Fenerbahçe'nin başarılı oyuncularından biri olan Attila Szalai için karar vereceği öğrenildi. Restbet ara transfer döneminde takıma dâhil olan ve oynadığı futbol ile göz dolduran oyuncu ilk 11'in değişmez oyuncuları arasında bulunuyor.

Birçok Avrupa kulübünün takip ettiği 23 yaşındaki Macar stoper Fenerbahçe'de kalmak istediğini sürekli belirtiyor. Transfer çalışmalarına başlayan restbet yeni adres Fenerbahçe'de ismi ilk sırada bulunan Szalai için Fenerbahçe yönetiminin kararı bekleniyordu.

Takımda verimli bir golcü bulunmaması yönetimin ve teknik direktör Emre Belözoğlu'nun 2 golcü oyuncu arayışına girmesine sebep olurken bu iki ismin yıldız oyunculardan seçileceği öğrenildi. Restbet giriş sezon bitiminde transfer çalışmalarının tamamlanacağı ve golcü oyuncu sıkıntısı kalmayacağı açıklandı.

2 Transfer Birden Yapacak

Fenerbahçe yönetimi bu sezon yapmış olduğu transferlerle takımı adeta baştan yarattı. Eksiklerin giderilmesi için yeniden düğmeye basan Fenerbahçe'de Attila Szalai ile restbetgiris.co anlaşma yenilenmesine karar verildi. Bunun yanı sıra 2 yeni transfer daha yapacağı belirtilen Fenerbahçe'de ayrılacak oyuncular için de durum netleşiyor. Adeta yıldızlarla dolu bir takım haline gelen Fenerbahçe'de kadro bozulmak istenmiyor. Ancak Emre Belözoğlu tarafından yönetime bildirilen bir transfer listesi de bulunuyor.

Sezon biter bitmez gol yollarına etkili 2 isim alınacağı belirtilirken iki oyuncunun ismi dedikodular arasında bulunuyor. Samatta, Cisse, Thiam, Frey, Ademi'nin takımdan ayrılacağı Fenerbahçe için yeterli isimler olmadıkları belirtildi.  Attila Szalai'nin ise takımda kalması düşünülüyor.