GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-12-2021 10:50   Güncelleme : 23-12-2021 10:50

Ateş Esnaf Gezilerinde Birlik ve İstişare Mesajı Verdi

Mithat ÜNAL-Anamurda Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanlığı için adaylığını açıklayan 3. Kişi de İbrahim Ateş, esnaf gezilerinde ciddi mesajlar verdi. 24 Ocak 2022’de yapılacak olan Anamur Esnaf Sanatkarlar Odası seçimleri öncesi ekibi ile birlikte esnaf gezisini sürdüren İbrahim Ateş; Unutulan seçim zamanında hatırlanan Esnaf anlayışına son vereceğini söyledi.

Ateş Esnaf Gezilerinde Birlik ve İstişare Mesajı Verdi

Mithat ÜNAL-Anamurda Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanlığı için adaylığını açıklayan 3. Kişi de İbrahim Ateş, esnaf gezilerinde ciddi mesajlar verdi. 24 Ocak 2022’de yapılacak olan Anamur Esnaf Sanatkarlar Odası seçimleri öncesi ekibi ile birlikte esnaf gezisini sürdüren İbrahim Ateş; Unutulan seçim zamanında hatırlanan Esnaf anlayışına son vereceğini söyledi. Ateşler Muz Sarartma Tesisi İşletmecisi ve Ülkü Ocakları Eski Başkanı İbrahim Ateş, “Esnafımızın, birebir dertleriyle dertlenip, mutluluğuyla mutlu olacak, özveriyle, inanarak, gönülden çalışacak, dinamik bir kadroyla, kurumlar ve esnaf arasında köprü görevi görecek, Ahilik anlayışının temel ahlak ve terbiyesini, dürüstlüğü, birlik beraberlik ve kardeşliği, yardım severliği kendisine ilke edinmiş bir ekiple yola çıktık.” Dedi.
 


Resmi Kurumlarla İstişare İçerisinde Çalışacağız
Anamur Esnafının sorun ve taleplerine çözüm üreterek, şeffaf ve hesap verebilir bir yönetim anlayışıyla, koltukta oturmaya değil sahalarda çalışacaklarını kaydeden Ateş, “Pandemi sebebiyle zor günler geçiren, içinde bulunduğumuz ekonomik durumdan etkilenen esnafımızın ekonomisini arttırma yönünde maddi-manevi projelerle sahada olup, sivil toplum kuruluşları, belediye ve kaymakamlık ile el ele vererek, ‘Biz’ olup bu zorlu günleri geride bırakarak, yüzleri güldürmeye, gönüllere dokunmaya geliyoruz. Her türlü mecrada esnafımızı en iyi şekilde temsil edip, hak ve hukukunu sonuna kadar savunup yanlarında olacağız. Unutulan, sadece seçim zamanlarında hatırlanan esnaf anlayışına da son vereceğiz. Esnaflarımıza layık olmak için elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Hep birlikte Başaracağız.” Dedi. 
Gezdiği yerlerde esnafın tek tek dertlerini ve çözüm önerilerini dinleyen ve not alan Anamur Esnaf Sanatkarlar Odası’nın en genç adayı İbrahim Ateş; “Başladığımız günden bugüne gelişerek, değişerek yeniliklerle genç dinamik kadromuz ile var gücümüzle yanınızdayız. Anamurumuzun geleceği ve yeni başarılara ulaşmak için bugün de değerli esnafımızı birebir ziyaret ettik. Birlik ve beraberliğimizi sağlamlaştırmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğimizin sözünü verdik. Tüm esnaflarımızı ve Anamur halkını saygıyla selamlıyorum.” Dedi.