TANITIM
Giriş Tarihi : 12-05-2022 12:22

Aspa Yeminli Tercüme Bürosu

Aspa Yeminli Tercüme Bürosu

Tercüme bürosu, yabancı dil sektörüne hâkim ve bu sektöre ait işlemlerin ilerletildiği dil ile ilgili belgelerin kolaylıkla çevirisinin yapıldığı şirketlerdir. Bu şirketler arasında yüksek kalite ve müşteri memnuniyetine önem veren bir büro bulabilmek çok güçtür. Aspa, bu kaliteyi müşterilerine rahatlıkla sunabilen ve birçok marka ile iş birliğinde bulunan yüksek vizyonlu bir tercüme bürosudur.

Aspa Tercüme Bürosu, firmaların dil ve çeviri ihtiyaçlarına kolayca karşılık verebilen kaliteli bir firmadır. Dil ihtiyaçlarını karşılamak için çeviriye gerek duyan insanlara en kaliteli hizmeti sunan bu şirket, en iyi çeviri hizmetini sunabilmek adına profesyonel kişilerle çalışmaktadır. Dünyanın birçok yerinde şubesi bulunan Aspa, 53’ten fazla dilde çeviri yapabilmekte ve resmi kurumlarda geçerliliği olan belgeleri müşterilerin isteklerine göre oluşturabilmektedir.

Hızlı düşünme becerisi ve anlık analiz edebilme güçlerine sahip çalışanları ile Aspa her an her yerde yanınızda oluyor. Turistik gezilerinizde, resmi işlerinizde ve eğitime yönelik ihtiyaçlarınızda Aspa daima yanınızda oluyor. Bilim, sanat, teknoloji ve sağlık alanlarında gerekli olan işlemlerinizde Aspa diz değerli müşterilerine tüm içtenliğiyle destek oluyor.

Verdiği Hizmetler/ Tercüme Fiyatı

Aspa Tercüme bürosu çok geniş bir çalışma yelpazesine sahiptir:

  • Yeminli tercüme
  • Almanca çeviri
  • Pasaport tercümesi
  • Diploma tercümesi
  • Evlilik cüzdanı tercümesi gibi resmiyet gerektiren belgelerin tercümesini de sağlayan bu şirket dil ihtiyaçlarınızı en kolay şekilde karşılamaktadır.

Almanca tercüme, İngilizce, Rusça, İspanyolca, Arapça ve İtalyanca gibi önemli birçok dilde çeviri hizmeti sunan Aspa kaliteli tercüme hizmeti sunan vizyon sahibi bir şirkettir.

Tercüme büroları birçok sektörde çalışma sağlar. Örneğin inşaat sektörü, sağlık sektörü, eğitim sektörü ve ticaret sektörü gibi önem taşıyan sektörlerde çeviri hizmeti sunar. Birçok dilde çalışma gerçekleştirme potansiyeline sahip olan Aspa, müşterileri için 7/24 hizmet vermektedir.

Uygun fiyat garantisi sunan ve tamamı ile insan gücünden faydalanan bu firma, insan zekasının öncülük ettiği bir çalışma programına sahiptir. Basit çeviri uygulamaları yerine tamamen insan zekasını ve dilini kullanan Aspa, fiyatları ile de müşterilerinin bütçe ekonomisini en doğru şekilde yönetmektedir.

Dokümanlarda bulunan kelime ve karakter sayısına bağlı olarak değişkenlik gösterebilen fiyatlar genellikle sabit ve belirli bir kelime sayısı üzerinden hesaplanır. Örneğin 140-180 kelime üzerinden hesaplanabilir veya 1000 karakter üzerinden fiyatlandırma gerçekleştirilir. Fiyatlara katma değer vergisi veya noter tasdik ücreti dahil edilmez. Noter tasdik ücreti ayrıca alınır.

İnsanlık için büyük önem arz eden eğitim görevlileri ve öğrenciler için gayet uygun fiyatlar sağlanmaya çalışılır ve buna yönelik fiyatlandırma yapılır. Anlaşmalı müşteriler için özel fiyatlandırmalar gerçekleştirilir. Sizler de fiyat almak ve bilgi edinmek için Aspa web sitesine girerek 7/24 hizmet sunan müşteri temsilcilerine ulaşabilir detaylı fikir edinebilirsiniz.

Almanca Çeviri

Günümüzde birçok insan internet üzerinden işlerini gerçekleştirebilmekte ve sürdürmektedir. Almanca da dünyada kullanımı çok fazla olan önemli bir dildir. İnternette de karşımıza çıkan, dokümanlarımızda bulunan Almanca metinler basit çeviri uygulamalarının tercüme edebileceği kelimelerden oluşmamakta ve insanları zorlamaktadır.

Ancak artık Almanca çevirisi bulunmayan belge ve dokümanları dert etmeye gerek yok, Almanca çeviri sektörünün en profesyonel çalışanlarına sahip olan Aspa, müşterilerine yüksek kalitede hizmet sunmaktadır. Özellikle Almanca dilinde yazılmış olan belgeleriniz, insan gücünden ve profesyonel yazılım uzmanları tarafından tasarlanan teknolojiden yararlanılarak doğallık çerçevesi içerisinde çevrilir.

Sadece belge ve doküman çevirisi değil, resmi belgelerinizin çevirisi de yapılmaktadır. Bu profesyonel büroda Almanca dilinde evlilik cüzdanı tercümesi, yeminli tercüme, diploma tercümesi gibi belgelerin de çevirisi yapılmaktadır. Sizler de detaylı bilgi almak için web sitesinde bulunan iletişim numarası ile Aspa Tercüme Bürosu ile irtibata geçebilirsiniz.

AdminAdmin