EĞİTİM
Giriş Tarihi : 17-10-2019 11:52

ANTSO’dan,ihtiyaç sahibi öğrencilere eşofman desteği

​​​​​​​Anamur Ticaret ve Sanayi Odası ilçe sınırları içinde bulunan 13 ilk ve ortaokullardaki ihtiyaçlı öğrencilere kış mevsimine girmeden eşofman desteğinde bulundu.

ANTSO’dan,ihtiyaç sahibi öğrencilere eşofman desteği

Anamur Ticaret ve Sanayi Odası ilçe sınırları içinde bulunan 13 ilk ve ortaokullardaki ihtiyaçlı öğrencilere kış mevsimine girmeden eşofman desteğinde bulundu.
Ticaret Odası toplantı salonunda yapılan toplantıda eşofman kolilerini Anamur Kaymakamı İsmail Gültekin, Oda Yönetim Kurulu Başkanı Feridun Torunoğlu, yönetim kurulu üyeleri okul müdürlerine teslim ettiler.
Boğuntu ilk okuluna 10 koli,Ovabaşı ilk ve orta okuluna,Çarıklar efeler ilk ve orta okuluna,Malaklar ilk ve orta okuluna,Kalınören ilk ve orta okuluna 15 koli verilirken.Çarıklar R.Kazım Yücelen ilk ve orta okuluna,Orta köy Hidayet Sinanoğlu ilk ve orta okuluna,Demirörnen ilk ve o5rta okuluna,Anıtlı ilk ve orta okuluna,Evciler Nihat Sarı ilk ve orta okuluna,Güngören ilk ve orta okuluna ve Güney Bahşiş ilk ve orta okuluna 20 koli ile Gercebahşiş orta okuluna ise 30 koli yardım yapıldı.
Anamur Kaymakamı İsmail Gültekin özellikle dağ mahallelerindeki öğrencilere eşofmanın yanı sıra spor ayakkabılarının da verilmesi gerektiğini belirterek, bu konuda Kaymakamlık olarak bizde ihtiyaçlı öğrencileri ayakkabılarını sağlayacak dedi.