GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-04-2021 00:22   Güncelleme : 02-04-2021 00:35

ANTSO’dan 16 Galericiye Yeterlilik Belgesi

Mithat ÜNAL-Anamurda Oto Galeri işi yapan 16 Oto Galeri sahibine işletme yeterlilik belgesi verildi. Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı salonunda düzenlenen törene, anamur Kaymakamı Aydın Memük, Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Cumhuriyet Başsavcısı Seyfettin Ünal, ANTSO Başkanı Ferudun Torunoğlu, ANTSO Meclis Başkanı Mehmet Yıldız, AGC Başkanı Zümrüt Cömertler ve belgeye hak kazanan galieri sahipleri katıldı.

ANTSO’dan 16 Galericiye Yeterlilik Belgesi

Mithat ÜNAL-Anamurda  16 Oto Galeri sahibine işletme yeterlilik belgesi verildi. Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı salonunda düzenlenen törene, anamur Kaymakamı Aydın Memük, Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Cumhuriyet Başsavcısı Seyfettin Ünal, ANTSO Başkanı Ferudun Torunoğlu, ANTSO Meclis Başkanı Mehmet Yıldız, AGC Başkanı Zümrüt Cömertler ve belgeye hak kazanan galieri sahipleri katıldı.
Anamur Ticaret ve Sanayi Odasının   aracılığı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin kuruluşu  olan Meybem Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezleri Anonim Şirketi’nin işbirliğiyle  Şubat ayında, Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binasında yapılan Teorik Sınavda ve Durmuş Deniz-Deniz Otomotiv Citroen firması işyerinde yapılan Performans sınavında başarılı olan 16 bgaleri sahibine,  Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Sorumlusu Seviye 5 (Galericilik) Mesleki Yeterlilik Belgesi  verildi.  Galeri Sahipleri belgelerini, Kaymakamı Aydın Memük, Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Cumhuriyet Başsavcısı Seyfettin Ünal, ANTSO Başkanı Ferudun Torunoğlu, ANTSO Meclis Başkanı Mehmet Yıldız, AGC Başkanı Zümrüt Cömertler’in elinden aldılar. Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ferudun Torunoğlu, Mesleki Yeterlilik Belgesi almaya hak kazanmış olduklarından dolayı tebrik etti.

 

İşte Belge alan Galeri Sahipleri…

1- Ahmet Kara

2- Ali Oktar

3- Bülent Özgeriş

4- Burhan Kama

5- Gökhan Zor

6- Kaan Meteris

7- Kadir Deniz

8- Kaya Eren Yılmaz

9- Kemal Oğuz

10- Mehmet Ebeli

11- Mehmet Yılmaz

12- Mustafa Akdemir

13- Nurcan Aksoy

14- Şevket Tunahan Abukan

15- Veli Duman

16- Yener Adil