EKONOMİ
Giriş Tarihi : 30-07-2019 21:21   Güncelleme : 30-07-2019 21:37

ANTSO Üyelerine Dış Ticaret Eğitimi Verecek

Mithat Ünal-Anamur Ticaretve Sanayi Odası il merkezine uzak olması nedeni ile Anamur ve Bozyazıda faaliyet gösteren üyelerine Dış Ticaret Bilgilendirme Eğitimi veriyor. Konu hakkında bir açıklama yapan ANTSO Başkanı Ferudun Torunoğlu; “Anamur ve Bozyazı İlçelerimizin Mersin İlimize olan uzaklığı ve Üyelerimizin talepleri de göz önüne alınarak odamız hizmet binasında dış ticaret bilgilendirme eğitimi yapılması kararlaştırılmıştır.” Dedi.

ANTSO Üyelerine Dış Ticaret Eğitimi Verecek

Mithat Ünal-Anamur ve BozyazıTicaretve Sanayi Odası(ANTSO), il merkezine uzak olması nedeni ile Anamur ve Bozyazıda faaliyet gösteren üyelerine Dış Ticaret Bilgilendirme Eğitimi veriyor. Konu hakkında bir açıklama yapan ANTSO Başkanı Ferudun Torunoğlu; “Anamur ve Bozyazı İlçelerimizin Mersin İlimize olan uzaklığı ve Üyelerimizin talepleri de göz önüne alınarak odamız hizmet binasında dış ticaret bilgilendirme eğitimi yapılması kararlaştırılmıştır.” Dedi. Torunoğlu eğitimin 01 Ağustos 2019 Perşembe günü Odamız Hizmet Binası Konferans Salonunda Saat : 09,30’dan itibaren Milletlerarası Ticaret Odası (ICC) ICC ACADEMY / CERTIFIED TRADE FINANCE PROFESSIONAL (CTFP) sertifikası sahibi Turan AKIN - TURANAKIN Dış Ticaret Danışmanlık ve Pazarlama Limited Şirketi yetkilisi tarafından verileceğini kaydetti.
Anamur ve Bozyazı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ferudun Torunoğlu açıklamasının devamında; “İhracat , İthalat yapan veya yapmak isteyen üyelerimizin Daha sağlıklı ve Güvenli bir şekilde ticaretini yapabilmesine yardımcı olmak ve Ülkemiz , Bölgemiz ile Odamız üyelerinin İhracat gelişimine katkı sağlamak amacıyla Dış Ticaret Bilgilendirme Eğitimi verilecektir. Ayrıca Eğitime katılanlara katılım sertifikasıda verilecektir. Dış Ticaret ve uygulama hakkında bilgi sahibi olmak isteyen Üyelerimiz ve konu ile ilgili Kurum ve Kuruluşlar için önemli bir fırsat olan bu bilgilendirme Eğitimine katılmalarını bekliyoruz. Anamur ve Bozyazı İlçelerimizde faaliyet gösteren Üyelerimiz ile İlgililere Önemle duyurulur.” Dedi.