GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-10-2022 19:23

ANTSO Ayayı Oğuz Başkan Kılınç’ı Ziyaretinde Ne Dedi?

Haber Merkezi-Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Ertuğrul Oğuz ve Grup Adaylarından Başkan Kılıç’ı Ziyaret Etti. İlginç konuşmalardan detaylar.

ANTSO Ayayı Oğuz Başkan Kılınç’ı Ziyaretinde Ne Dedi?

Haber Merkezi-Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Ertuğrul Oğuz ve Grup Adaylarından Başkan Kılıç’ı Ziyaret Etti. İlginç konuşmalardan detaylar. Veteriner Hekim  Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Ertuğrul Oğuz ve Grup adayları Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’ı makamında ziyaret ettiler. Ziyaret sırasındaki konuşmalar herkesin dikkatini çekti. 
Ziyaret Sırasındaki İlginç diyalog

ANTSO Başkan Adayı Anamur Bozyazı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığının 22 Ekim 2022 Cumartesi günü yapılacak olan Grup seçimleri öncesi ziyaretleri kapsamında Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’ı makamında ziyaret eden, Başkan Adayı veteriner Hekim Ertuğrul Oğuz ve ekibi Grup Adayları göreve geldikleri zaman Anamur ve Bozyazı için yapmayı hedefledikleri projelerini anlatarak fikir alışverişinde bulundular.

Oğuz, “Anamur ve Bozyazı’mızı ticaret ve sanayide hak ettiği yere getirmek için biz de varız. Sorunlara hakimiz, çözümlerimiz ve projelerimiz hazır. Bu projelerimizle, Anamur ve Bozyazı’mızı Tarımda, Turizmde, Ticarette, Eğitimde lider konuma taşıyacağız. Anamur ve Bozyazı’nın kalkınması, tanıtımı, gelişmesi için öncülük edeceğiz. Bu yüzden aday olduk. Ben ve ekip arkadaşlarım  elimizi taşın altına koymaya hazırız. Hep Birlikte Güçlü Anamur ve Güçlü Bozyazı İçin Çalışacağız!” ifadelerini kullandı.


Kılınç’tan nokta tesbit

Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Ticaret ve Sanayi Odasının bir kentin kalbi konumunda olduğunu. Kentin Ticaretine, Kültürüne, Tarımına gelişmesine öncülük etmesi gerektiğini ifade ederek, Oğuz ve Grup üyelerine “Hayırlı olsun, Başarılarılar dilerim.” Diyerek, kazananın Anamur olması temennisinde bulundu. 

Mithat ÜNALMithat ÜNAL

Mithat ÜNAL Gazete Sahbi