Advert Advert Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-01-2020 16:29

ANTİSK te görev değişimi

Anamur Tenis Dağcılık ve Su sporları Kulübü yapmış olduğu olağan genel kurul ile başkan ve yönetim kurulunda değişikliğe gidildi.

ANTİSK te görev değişimi

               

                Anamur Tenis Dağcılık ve Su sporları Kulübü yapmış olduğu olağan genel kurul ile başkan ve yönetim kurulunda değişikliğe gidildi.
Önceki başkanında yönetimde yer aldığı genel kurulda daha önce uzun yıllar kulüp başkanlığı yapmış ve tenis sporunun Anamur da kurumsal kimliğe kavuşmasında tanınmasında ve tabana yayılmasında büyük emeği olan Ali Balcı  tekrar başkanlığa getirildi. Yapılan genel kurulla birlikte Kulüp başkanlığına Ali BALCI getirilirken Yönetim Kurulu üyeliklerine ise Alaiddin İmdat, Ayşe Deniz, Hasan Kahraman ve Hamdi Gökmenoğlu getirildi.

                Açıklamalarda bulunan Başkan Ali Balcı  Geçmişte yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Tenis sporunun okullara yaymak istediklerini Engellilere yönelik Engelleri tenisle aşalım ve otizmi tenisle yenelim projeleri kapsamında bu kesimlere ücretsiz tenis kursu vereceklerini ifade etti. Ayrıca Ulusal düzeyde 8-9-10 yaş 12 yaş ve 14 yaş Türkiye şampiyonaları düzenlemek istediklerini açıkladı.

Tüm bunlarla beraber bölgemizde dağcılık kampçılık doğa yürüyüşleri su altı sporları motor sporları kaya tırmanışı gibi sporları geliştirmek istediklerini, yapılan diğer spor branşlarına ve kulüplerede destek vereceklerini açıkladı.

                Kulübümüzün lisanslı sporcuları 8-9-10 yaş 12 yaş 14 yaş 16 yaş ve büyüklerde 45 civarında sporcumuz var. Lisanslı olmayan sporcularımız ise 80 civarında. Hızla yayılan ve büyük emek sarf eden kulübümüz tenis branşında bölgemizin tek spor kulübü olan Anamur Tenis Dağcılık ve su sporları kulübüne gerek Belediyelerimiz gerekse kaymakamlığımız ve diğer devlet organlarının sınırsız destek vereceklerine inanıyoruz.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
pazar esnafı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Bozyazı Fotoğrafçılık
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA