MAGAZİN
Giriş Tarihi : 09-05-2021 18:57   Güncelleme : 09-05-2021 19:19

ANTALYA'DA ŞARKILAR ANNELER İÇİN SÖYLENDİ

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin mobil konser etkinlikleri bugün de Anneler Günü için düzenlendi. Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin mobil konser otobüsleri en güzel anne şarkılarıyla Antalya ilçelerini dolaştı. .

ANTALYA'DA ŞARKILAR ANNELER İÇİN SÖYLENDİ

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin mobil konser etkinlikleri bugün de Anneler Günü için düzenlendi. Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin mobil konser otobüsleri en güzel anne şarkılarıyla Antalya ilçelerini dolaştı. 

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Mobil Ramazan” etkinlikleri kapsamında dün Muratpaşa ve Kepez ilçelerinde gerçekleşen konserin ardından bugün de Anneler Günü için özel bir program düzenlendi. Mobil konser otobüsleri anne şarkılarıyla Antalya'yı dolaştı. 

Mobil etkinlik otobüsleri Muratpaşa, Kepez ve Konyaaltı ilçelerinde Antalyalılarla buluştu. Mobil konserde anneler için seslendirilmiş en güzel şarkılar yankılandı. Bugün Anneler Günü, Mavi Boncuk, Fikrimin İnce Gülü, Ah Bu Hayat Çekilmez gibi şarkıların seslendirildiği konsere Antalyalılar da balkon ve pencerelerinden eşlik etti. Mobil konserler tam kapanma nedeniyle evlerinden çıkamayan Antalyalılara da moral oldu. 

Mobil etkinlik otobüsünün bir diğeri ise yine Anneler Günü nedeniyle Akseki, İbradı ve Gündoğmuş ilçelerini dolaştı. Akseki, İbradı ve Gündoğmuş’ta mobil konser eşliğinde aynı zamanda annelere saksı çiçek de hediye edildi.

Tarlada, sokakta, evlerinin önünde ziyaret edilen annelere Başkan Muhittin Böcek’in sevgi ve selamları iletilerek çiçek verildi.