GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-05-2021 11:29   Güncelleme : 08-05-2021 11:55

ANKARADA EZANA ELEKTRİK KESİNTİSİ ENGELİ

Ankara'da ezanın okunduğu merkez bölgede yaşanan elektrik kesintisi ve jeneratörün devreye girmemesi nedeniyle iftar ezanı okunamadı. Ankara Müftülüğü, konuya ilişkin, "Kocatepe camii bölgesinde vuku bulan elektrik kesintisi ve jeneratörün devreye girememesi sebebiyle Ankara metropolde bugün merkezi sistemden iftar ezanı okunamamıştır" açıklamasını yaptı..

ANKARADA EZANA ELEKTRİK KESİNTİSİ ENGELİ

Ankara'da ezanın okunduğu merkez bölgede yaşanan elektrik kesintisi ve jeneratörün devreye girmemesi nedeniyle iftar ezanı okunamadı. Ankara Müftülüğü, konuya ilişkin, "Kocatepe camii bölgesinde vuku bulan elektrik kesintisi ve jeneratörün devreye girememesi sebebiyle Ankara metropolde bugün merkezi sistemden iftar ezanı okunamamıştır" açıklamasını yaptı.

Ankara'da bugün, ezanın okunduğu merkez bölge olan Kocatepe Cami mevkisinde yaşanan elektrik kesintisi ve ezan sisteminin jeneratörünün devreye girmemesi sebebiyle iftar ezanı okunamadı. Ankara Müftülüğü, sosyal medya hesabından konuya ilişkin, "Kocatepe camii bölgesinde vuku bulan elektrik kesintisi ve jeneratörün devreye girememesi sebebiyle Ankara metropolde bugün merkezi sistemden iftar ezanı okunamamıştır" açıklamasını yaptı.