EĞİTİM
Giriş Tarihi : 23-06-2022 12:06   Güncelleme : 23-06-2022 21:18

Ankara Üniversitesi-Yücelen Akademi’den STEM Semineri Anamurda Yapılacak

Mithat ÜNAL-Yücelen Vakfı Anamur da kurduğu Yücelen Akademi’nin STEM, Kodlama ve Robotics alanında küresel referans değerde bir eğitim ve araştırma merkezi olmasını hedefliyor.  Yücelen Akademinin eğitimleri Anamur İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ve katkıları ile gerçekleştiğini kaydeden ve eğitimlerin devam edeceğini kaydeden Vakıf Genel Müdürü Ergun Özaltun;  “Bu programda hem seminerler verilecek,  hem de bu güne kadar yapılan çalışmalara katılan öğretmenlere de sertifikaları verilecek.” Dedi. Mithat ÜNAL-Yücelen Vakfı Anamur da kurduğu Yücelen Akademi’nin STEM, Kodlama ve Robotics alanında küresel referans değerde bir eğitim ve araştırma merkezi olmasını hedefliyor. Yücelen Akademinin eğitimleri Anamur İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ve katkıları ile gerçekleştiğini kaydeden ve eğitimlerin devam edeceğini kaydeden Vakıf Genel Müdürü Ergun Özaltun; “Bu programda hem seminerler verilecek, hem de bu güne kadar yapılan çalışmalara katılan öğretmenlere de sertifikaları verilecek.” Dedi. Programın kapsamı hakkında bilgi veren Özaltun, 25 Haziran Cumartesi günü saat 14.00 TÖMER( Türkçe ve Yabancı Dil Uygulama ve Araştırma Merkezi) Başkanımız ve Türkçe ve Yabancı Dil Öğretmenlerimizin katılımıyla Yücelen Akademi'de sunumun gerçekleşeceğini söyledi. Yücelen Akademi Koordinatörü Çağdaş Demir de, 26 Haziran Pazar günü Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi hocalarımız ile Anamuriyum'da Anamur Mesleki Eğitim Merkezi öğrencilerinin buluşmasını sağlamayı amaçladıklarını söyledi. Demir ayrıca; “27 Haziran Pazartesi günü saat 10.00 da Ankara Üniversitesi & Yücelen Akademi "STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics) - FMST ( Fen Bilimleri, Matematik, Sanat ve Teknoloji) Eğitimi ve TÖMER Fırsat Penceresi" Seminerine tüm branş öğretmenlerimizin katılımını bekliyoruz.” Dedi.

Ankara Üniversitesi-Yücelen Akademi’den STEM Semineri Anamurda Yapılacak

Mithat ÜNAL-Yücelen Vakfı Anamur da kurduğu Yücelen Akademi’nin STEM, Kodlama ve Robotics alanında küresel referans değerde bir eğitim ve araştırma merkezi olmasını hedefliyor.  Yücelen Akademinin eğitimleri Anamur İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ve katkıları ile gerçekleştiğini kaydeden ve eğitimlerin devam edeceğini kaydeden Vakıf Genel Müdürü Ergun Özaltun;  “Bu programda hem seminerler verilecek,  hem de bu güne kadar yapılan çalışmalara katılan öğretmenlere de sertifikaları verilecek.” Dedi. Programın kapsamı hakkında bilgi veren Özaltun, 25 Haziran Cumartesi günü saat 14.00 TÖMER( Türkçe ve Yabancı Dil Uygulama ve Araştırma Merkezi) Başkanımız ve Türkçe ve Yabancı Dil Öğretmenlerimizin katılımıyla Yücelen Akademi'de sunumun gerçekleşeceğini söyledi.
 Yücelen Akademi Koordinatörü Çağdaş Demir de, 26 Haziran Pazar günü Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi hocalarımız ile Anamuriyum'da Anamur Mesleki Eğitim Merkezi öğrencilerinin buluşmasını sağlamayı amaçladıklarını söyledi. Demir ayrıca; “27 Haziran Pazartesi günü saat 10.00 da  Ankara Üniversitesi & Yücelen Akademi "STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics) - FMST ( Fen Bilimleri, Matematik, Sanat ve Teknoloji) Eğitimi ve TÖMER Fırsat Penceresi" Seminerine tüm branş öğretmenlerimizin katılımını bekliyoruz.” Dedi.

AdminAdmin