TANITIM
Giriş Tarihi : 13-03-2021 19:26   Güncelleme : 15-03-2021 10:21

Anamur’un Tercihi Wolta Motor Oldu

Mithat Ünal-Anamur Sağlık Mahallesi Alparslan Türkeş Bulvarı 122/C Adresi Akdeniz Camii Karşısındaki Fabrika Satış Mağazasında faaliyetlerini yürüten Volta Motor, baharın gelmesi ile düzenlediği kampanyada kendi fabrika fiyatının da altında piyasaya motor veriyor.

Anamur’un Tercihi Wolta Motor Oldu

Mithat Ünal-Anamur Sağlık Mahallesi Alparslan Türkeş Bulvarı 122/C Adresi Akdeniz Camii Karşısındaki Fabrika Satış Mağazasında faaliyetlerini yürüten Volta Motor, baharın gelmesi ile düzenlediği kampanyada kendi fabrika fiyatının da altında piyasaya motor veriyor. Fabrika Satış Mağaza Temsilcisi Ali Güney, kampanya ile yaşlı, genç, esnaf, çalışan, servis yapan, sporla meşgul olan herkesin ihtiyacı olan tüm ürünleri, fabrika fiyatlarının da altında Anamur halkının ayağına getirdiklerini söyledi.
Ali Güney gençler için kaykay ve çeşitli motosiklet ve bisikletlerin yanında, insanlarımızın pratik olarak kolayca ihtiyaçlarını karşılayabileceği çeşitli model ve tipte akülü ve benzinli motosiklet ve 500 kilograma kadar taşıma kapasiteli yük araçlarının yanında fayton tipi araçların ve atv’lerinde mağaza da bulunduğunu kaydeden Güney; “İddialıyız. Piyasada, kalitede emsallerimizden daha güçlü, kendi fabrika fiyatımızın da altında, halkımızın hizmetindeyiz.       Yenilikçi mühendis ve teknik elemanlarımızın tasarım, konfor ve yakıtta tasarruf anlayışı ile yediden yetmiş’e her ihtiyaca cevap veriyoruz.” Dedi.
Wolta Motor Anamur Satış Temsilcisi Hüseyin Gürel, emsallerine nazaran hem yakıt yönünden tasarruflu, hem de fiyat yününden kendi üretim fabrikasının da altında piyasaya motor verdiklerini söyledi. Baharın gelmesi ile Wolta Motor Anamur satış noktasında gözle görülür bir hareketlenmenin yaşandığını kaydeden Gürel,”Tercihlerinden dolayı Anamur halkına teşekkür ediyorum.” Dedi.
Wolta Motor, Emsallerinden daha ucuz olmanın  yanında, fabrika satışının da altında fiyat garantisi, iki yıl kullanım ve yedek parça garantili, çevreci özellikleri ile kullanıcılarının tercih sebebi olmaya devam ediyor.