SAĞLIK
Giriş Tarihi : 15-01-2021 16:46   Güncelleme : 15-01-2021 16:53

Anamur’un Evladı Özdemir’den Herkesi Yakından İlgilendiren O Röportaj

Mithat Ünal-Anamur’un yeniliğe penceresi açık olan evladı, Uşak Üniversitesi Yeni Medya 2.sınıf öğrencisi Orkun Özdemir, günümüzün fark edilmeyen ölümcül hastalığı stres ve kaygı ile ilgili önemli bir röportaj gerçekleştirdi. Ankara Başkent Üniversitesi Tıp fakültesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Bölümünden Psikiyatr Uzman Doktor Şule Bıçakçı Ay ile yapılan röportajda, Pandemi döneminde stress ve kaygıyı, çocuklardaki dikkat eksikliği konuları üzerinde duruldu.

Anamur’un Evladı Özdemir’den Herkesi Yakından İlgilendiren O Röportaj

Mithat Ünal-Anamur’un yeniliğe penceresi açık olan evladı, Uşak Üniversitesi Yeni Medya 2.sınıf öğrencisi Orkun Özdemir, günümüzün fark edilmeyen ölümcül hastalığı stres ve kaygı ile ilgili önemli bir röportaj gerçekleştirdi. Ankara Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Bölümünden Psikiyatr Uzman Doktor Şule Bıçakçı Ay ile yapılan röportajda, Pandemi döneminde stress ve kaygıyı, çocuklardaki dikkat eksikliği konuları üzerinde duruldu. http://Orkunozdemirblog.blogspot.com’da yayınlanan röportaj kısa sürede büyük bir takipçi dayısına ulaştı. Anamur Belediyesi Yazıişleri Müdürü Hüseyin Özdemir’in oğlu Orkun Özdemir, röportaj hakkında verdiği bilgide, Pandemi döneminde bağımlılıklarımıza nasıl son vereceğimizi ve birçok yanlış bilinen ve yıkılması gereken algılar üzerine durduklarını söyledi. 
2001 yılında Anamurda dünyaya geldim ilk orta ve lise öğretimimi Anamurda tamamlayan Özdemir,  uşak üniversitesi yeni medya 2.sınıf öğrencisi olarak eğitimine devam ediyor. Lise döneminden bu yana medyaya ilgi duyduğunu dile getiren Özdemir, her ne kadar  gerçekleştirdiği röportajı amatörce bulsa da hem gündem, hem de göndeme ilişkin seçtiği konu dikkate alındığında amatörün çok çok ötesinde bir röportaj olduğu aşikar. İşte,Özdemir’in; “Amatörce yerel medyada görev almaya gayret etmekteyim.” Diyerek gündeme getirdiği o röportaj…