EĞİTİM
Giriş Tarihi : 11-06-2021 09:06   Güncelleme : 11-06-2021 09:10

 Anamur’un ABD’de Parlayan Yıldızı Burcu Ünsal’dan Hayatımızda Sevgiye Dair Önemli Tavsiye

Haber Merkezi- ABD’nin LOS ANGELES Kaliforniya Üniversitesi'nde öğretim görevlisi olarak görev yapan ve 2018 yılında ABD'de düzenlenen Küresel Kadın Zirvesi'nde, 'Küresel Kadın Girişimci' ödülüne layık görülen 42  yaşındaki Anamurlu Shiny Burcu Ünsal, insanın kendisine yönelik hayata pozitif bakış açısını renkli etkinliklerle anlatmaya devam ediyor. 

 Anamur’un ABD’de Parlayan Yıldızı Burcu Ünsal’dan Hayatımızda Sevgiye Dair Önemli Tavsiye

 Haber Merkezi- ABD’nin LOS ANGELES Kaliforniya Üniversitesi'nde öğretim görevlisi olarak görev yapan ve 2018 yılında ABD'de düzenlenen Küresel Kadın Zirvesi'nde, 'Küresel Kadın Girişimci' ödülüne layık görülen 42  yaşındaki Anamurlu Shiny Burcu Ünsal, insanın kendisine yönelik hayata pozitif bakış açısını renkli etkinliklerle anlatmaya devam ediyor.  Deyim yerindeyse kendisini, insanın kendisi ile barışık yaşamasını anlatmaya adayan Burcu Ünsal, ‘Hayata Neden Bir Video Oyunu Olarak Bakmanız Gerekiyor?’ konulu son videosu ile yine insanın kendine yönelik barışıklığını anlatıyor. 
Son olarak video oyunları hakkında ilginç bir yorumda bulunan Shiny Burcu Unsal bu konudaki ilginç yorumunu doğaçlama bir yorumla paylaşıyor.  
Yaşamımızı bir video oyununa benzeten Ünsal; “Bugün video oyunları hakkında konuşalım.  Bu kanalın kişisel ve mesleki gelişim için olduğunu sanıyordum. Hayatınıza bir video oyunu olarak bakacağız ve kendi hayatınıza bir video oyunu olarak bakmanın neden harika bir fikir olduğuna dair bazı fikirleri paylaşacağım.” Diyerek YoutuBe kanalında bir video paylaştı.  ‘Hazır mısın? Hadi gidelim!’ diyerek takipçilerini videoya davet eden Shiny Burcu Unsal, davetinin sonunda; “Daha  iyi bir dünya için sevgiyle daha çok sevgiyle  ve #ShinyMinds ile yapıldı. by Shiny Burcu Unsal” notunu düştü.