GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-10-2020 20:19   Güncelleme : 31-10-2020 09:30

Anamur'dan İzmir'e Geçmiş Olsun Dileği

Mithat Ünal-İzmir bugün felaketi yaşadı. Önce 6,6 büyüklüğünde depremle ilçeleri ile birlikte beşik gibi sallanan İzmirde meydana gelen deprem, Ege, Batı Akdeniz ve Marmara bölgesinde etkili bir şekilde hissedildi. Daha iki gün önce yangınlarla büyük acılar yaşayan Anamur'dan Depremzede İzmirli hemşehrilerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Anamur'dan İzmir'e Geçmiş Olsun Dileği

Mithat Ünal-İzmir bugün felaketi yaşadı. Önce 6,6 büyüklüğünde depremle ilçeleri ile birlikte beşik gibi sallanan İzmirde meydana gelen deprem, Ege, Batı Akdeniz ve Marmara bölgesinde etkili bir şekilde hissedildi.
Jandarma, AFAD, Valilik ve devletin bütün birimlerinin kurtarma çalışmaları için seferber olduğu İzmirde maalesef, birisi boğularak olmak üzere 6 vatandaşımız yaşamını yitirirken, 250’yi aşkın vatandaşımızda yaralandı.
Tsunaminin etkisi ile nehre dönen İzmir sokakları kullanılamaz hale gelirken, evlerin altını su bastı, limandaki yatlar ve tekneler alabora oldu.
Bugün balığa çıkan teknelerden ise hiçbir haber alınamadığı kaydedildi.  Daha iki gün önce  büyük yangınların yaşandığı Anamur halkı olarak İzmirli kardeşlerimize yaralarının bir an önce sarılması ile sabır ve metanet temenni eder,  yaşamını yitirenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına da baş sağlığı diliyoruz.