TANITIM
Giriş Tarihi : 17-03-2020 18:07   Güncelleme : 17-03-2020 18:30

Anamurda Royal Platınum’a Yoğun İlgi

Mithat Ünal-Dünya’nın kabul ettiği Royal Platınum’un Anamur bayiliğini alan  Mustafa Kemal Aslan, Anamur’a 42. Bayiyi açtıklarını ve 8 ay gibi kısa bir sürede ilginin beklentilerinin çok çok üzerinde olduğunu söyledi. Bir TEMA gönüllüsü olan Royal Platınum, ilk aşamasından son tüketiciye kadar olan tüm süreçte, Doğaya ve İnsana saygı’yı ana ilke olarak kabul ediyor.

Anamurda Royal Platınum’a Yoğun İlgi

 Mithat Ünal-Dünya’nın kabul ettiği Royal Platınum’un Anamur bayiliğini alan  Mustafa       Kemal Aslan, Anamur’a 42. Bayiyi açtıklarını ve 8 ay gibi kısa bir sürede ilginin   beklentilerinin çok çok üzerinde olduğunu söyledi.
Bu ilgilerinden ve taleplerinden dolayı Anamur halına teşekkür eden Mustafa Kemal Aslan, firmanın, bay, bayan parfüm, araç ve oda kokusu, kolonya, üzerine piyasaya sürdükleri  300’ü aşkın ürünün de insanların büyük ilgisini ve beğenisini çektiğini kaydetti. Her insanın kendine özel bir imzası olduğu gibi kendine özel de bir kokusunun olduğunu kaydeden Royal Platınum Anamur Bayii Mustafa Kemal Aslan; “firmamız 5 yıllık bir bayii. 8 aydır    Anamurda 42. Bayii olarak hizmet veriyoruz. Bu zaman zarfında Anamurlu hemşerilerimizden güzel tepkiler aldık. Talepler de beklentimizin üzerinde gerçekleşti. Bunun için herkese teşekkür ediyorum.” Dedi. Saray Mahallesi Atatürk Bulvarı 10/C (PTT karşısı)’ında hizmet veren Royal Platınum  Anamur Bayiinde, 300’ün üzerinde parfüm çeşidi, 7 çeşit kolonya, 7 çeşit araç kokusu ve 7 çeşit oda kokusu ile dünya piyasasında imzasını koruyor. Royal Platıum’un önümüzdeki günlerde ise, sabun ve krem çeşidi başta olmak üzere en az 5 çeşit ürünü daha piyasaya sürmesi bekleniyor. Ayrıca bir TEMA gönüllüsü olan Royal Platınum, ilk aşamasından son tüketiciye kadar olan tüm süreçte, Doğaya ve İnsana saygı’yı ana ilke olarak kabul ediyor. Royal Platınum bu hassasiyetini; “Bize güvenin. Neden mi? Üretimin ilk aşamasından, son tüketiciye kadar olan tüm süreçte, doğaya ve insana saygı.” Sloganı ile ifade ediyor.