SAĞLIK
Giriş Tarihi : 29-03-2020 14:48   Güncelleme : 29-03-2020 14:59

Anamur’da Giriş Çıkışlarda Sıkı Denetim

Haber Merkezi-Korona Virüs’le mücadele kapsamında İç işleri bakanlığı tarafından yayınladığı genelge doğrultusunda Anamur Kaymakamlığı tarafından ilçe giriş çıkışlarında önlemler artırıldı.  Anamur’da korona virüs (Covid-19) ile mücadele kapsamında polis ve jandarma ekipleri sağlık personelleriyle birlikte ateş ölçerlerle denetim yapmaya başladı. 

Anamur’da Giriş Çıkışlarda Sıkı Denetim

Haber Merkezi-Korona Virüs’le mücadele kapsamında İç işleri bakanlığı tarafından yayınladığı genelge doğrultusunda Anamur Kaymakamlığı tarafından ilçe giriş çıkışlarında önlemler artırıldı.  Anamur’da korona virüs (Covid-19) ile mücadele kapsamında polis ve jandarma ekipleri sağlık personelleriyle birlikte ateş ölçerlerle denetim yapmaya başladı.  Anamur İlçe Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Amirliği ve İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından ilçenin girişlerinde bulunan uygulama noktalarında özel araçlarıyla seyahat eden herkese ateş ölçer ile kontroller başladı. Çin'in Wuhan kentinden tüm dünyaya yayılan ve ülkemizde de görülen korona virüsüne karşı tedbirler devam ediyor. Anamur’da şu ana kadar tespit edilmiş vaka olmamasına rağmen ilçe girişlerinde kontroller arttırıldı.
Giriş Çıkışta Herkesin Ateşi Ölçülüyor
Bu kapsamda Anamur Kaymakamı İsmail Gültekin’in talimatlarıyla Anamur İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı ve ilçe Sağlık müdürlüğü ekiplerince ilçenin girişlerinde bulunan uygulama noktalarında özel araçlarıyla seyahat eden herkese ateş ölçer ile kontroller başladı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
pazar esnafı
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Bozyazı Fotoğrafçılık
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA