KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 25-08-2021 22:19   Güncelleme : 25-08-2021 22:28

Anamurda 30 Ağustos Zafer Coşkusu Yaşanacak

30 Ağustos Zafer Bayramı Anamur’da Rauf Denktaş parkı içinde bulunan anfi tiyatroda coşku içinde kutlanacak.  Kutlama, Rauf Denktaş parkı içinde bulunan anfi tiyatroda coşku içinde  yapılacak.

Anamurda  30 Ağustos Zafer Coşkusu Yaşanacak

30 Ağustos Zafer Bayramı Anamur’da Rauf Denktaş parkı içinde bulunan anfi tiyatroda coşku içinde kutlanacak.  Kutlama, Rauf Denktaş parkı içinde bulunan anfi tiyatroda coşku içinde  yapılacak. Mersin Büyükşehir Belediyesinin katkıları ve desteğiyle 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları çerçevesinde Anamurlu sanatçı Erdal Güney ve orkestrası horontalar muhteşem bir konser verecek. 
Anamur’lu sanatçı Erdal Güney unutulmayan şarkıları ile geceye renk katacak, diğer konserde Anamur’lu sanatçılar da sahne alacak.CHP Anamur İlçe Başkanı Durmuş Deniz ve İl yönetim kurulu üyesi Seyfettin Ankay tüm hazırlıkların tamamladığını  söyledi. 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları çerçevesinde anfi tiyatroda gerçekleştirilecek konser ile ilgili hazırlıkların tamamlandığı öğrenildi.Geceye Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ’in de katılması bekleniyor.