GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-06-2021 23:08   Güncelleme : 14-06-2021 23:18

Anamur Manavgat Doğalgaz Boru Hattı İnşası İçin Son Viraj Dönüldü

Manavgat, Alanya, Gazipaşa, Anamur İlçeleri Doğalgaz Boru Hattı projesi başladı. Ak parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu vatandaşlara müjdeyi verdi : ” Manavgat, Alanya, Gazipaşa, Anamur ve Bozyazı İlçeleri Doğalgaz Boru Hattı projesinin başlayacağı müjdesini buradan vatandaşlarımıza duyurmanın heyecanını yaşıyoruz.

Anamur Manavgat Doğalgaz Boru Hattı İnşası İçin Son Viraj Dönüldü

Manavgat, Alanya, Gazipaşa, Anamur İlçeleri Doğalgaz Boru Hattı projesi başladı. Ak parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu vatandaşlara müjdeyi verdi : ” Manavgat, Alanya, Gazipaşa, Anamur ve Bozyazı  İlçeleri Doğalgaz Boru Hattı projesinin başlayacağı müjdesini buradan vatandaşlarımıza duyurmanın heyecanını yaşıyoruz.
Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu’nun çabaları ve girişimleri sonucunda bölgemizin doğal gaz’a biran evvel ulaşabilmesi için gerekli çalışmalar tüm hızıyla sürmekte olup 23 Haziran 2021 tarihinde Alanya’da gerçekleştirilecek ‘Halkın Katılımı Toplantısı’ ile ilgili kurumlarımız tarafından halkımıza gerekli bilgilendirmeler de yapılacaktır.
Kurumlarımız koordinasyonunda yardımcı olunacak bilgilendirme toplantısının ardından detaylı bir rapor hazırlanacaktır.
Süreci en başından beri Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu, bölge Milletvekillerimiz ve AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı olarak yakinen takip etmekteyiz. Alanya’mızın uzun yıllardır beklediği doğal gaz’ı İnşallah en kısa sürede halkımızla buluşturmak için gerekli adımları atıp konunun da an ve an takipçisi olacağız. Doğal gaz’ın Alanya’mıza gelecek olmasında büyük payı olan Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu’na, bölge Milletvekillerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.” açıklaması yaptı. Kaynak:Alanya Haber