GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-09-2020 20:52   Güncelleme : 04-09-2020 20:57

Anamur JASAT'dan Uyuşturucu Satıcılarına Büyük Darbe

Mithat Ünal- AnamurJandarma Suç Araştırma Timi(JASAT) ve Asayiş ekipleri, çalışma başlattı. Ekipler,  uyuşturucu madde kullandıkları tespit edilen S.A., F.Ç., M.Ç. ve A.G. isimli şahısları  takibe alarak düzenledikleri operasyon sonucu yakaladılar. Operasyonlarda şahısların evlerinde yakalanan silahlara da el konuldu.

Anamur JASAT'dan Uyuşturucu Satıcılarına Büyük Darbe

Mithat Ünal-Anamur İlçe Jandarma Komutanlığı Jandarma Suç Araştırma Timi(JASAT)  ve Asayiş ekipleri, son bir hafta içerisinde farklı zamanlarda yapmış olduğu çalışmalarda;  uyuşturucu veya uyarıcı madde satan şahısların elde ettikleri uyuşturucu maddeleri ilçe merkezinde ve çevre mahallelerde içicilere sattıkları yönünde bilgilere ulaştı. Bunun üzerine  Jandarma Suç Araştırma Timi(JASAT) ve Asayiş ekipleri, çalışma başlattı. Ekipler,  uyuşturucu madde kullandıkları tespit edilen S.A., F.Ç., M.Ç. ve A.G. isimli şahısları  takibe alarak düzenledikleri operasyon sonucu yakaladılar.
Yakalanan S.A.’nın ikametinde yapılan aramada 10 gr. F.Ç. isimli şahsın ikametinde yapılan aramada 15 gr. uyuşturucu madde ve 1 adet kuru sıkı tabanca, M.Ç. isimli şahsın ikametinde yapılan aramada (36) gr uyuşturucu madde ve 2 adet ruhsatsız av tüfeği,  K. Mahallesinde araziye izinsiz olarak ekilmiş ve kopartılarak kurumaya bırakılmış uyuşturucu madde ele geçirildi. S.A., F.Ç., M.Ç. ve A.G. isimli şahısların alınan ifadeleri doğrultusunda uyuşturucu maddeyi satın almış oldukları şahısların yakalanması yönünde çalışmalar devam ettiği kaydedildi.