GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-09-2022 15:08

Altın Palet Sualtı Görüntüleme Türkiye Şampiyonası'nda Eskişehir'den 3 madalya

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) tarafından düzenlenen Altın Palet Sualtı Görüntüleme Türkiye Şampiyonası, İzmir'in Seferihisar ilçesinde yapıldı.

Altın Palet Sualtı Görüntüleme Türkiye Şampiyonası'nda Eskişehir'den 3 madalya

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) tarafından düzenlenen Altın Palet Sualtı Görüntüleme Türkiye Şampiyonası, İzmir'in Seferihisar ilçesinde yapıldı. Şampiyonada Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları 3 madalya kazanarak bir başarıya imza attı.

Şampiyonaya Eskişehir’den Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları Erkan Balk ve Berna Şensarı katıldı. Şampiyonaya 22 yarışmacı, 22 dalış eşi olmak üzere toplam 44 sporcu Seferihisar sahilindeki koylarda 2 günde 4 ayrı dalış yaptı. Şampiyonada balık, makro, tema, geniş açı, modelli geniş açı, yaratıcı, video film, video düzenlenmemiş film kategorilerinde değerlendirilen en iyi fotoğraflar seçildi.

Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Erkan Balk, film kategorisinde altın madalya, düzenlenmemiş film kategorisinde altın madalya ve video film kategorisinde Türkiye Şampiyonu olarak 3 madalya elde etti. Sığacık Kaleiçi’nde Korcan Karar’ın sunumuyla düzenlenen törende dereceye giren sporculara madalyaları verildi.

Hibya Haber Ajansı

Mithat ÜNALMithat ÜNAL

Mithat ÜNAL Gazete Sahbi