SPOR
Giriş Tarihi : 16-11-2021 15:18   Güncelleme : 16-11-2021 15:18

Aldıkları Birincilik Kupasını Fahri Başkanları Yılmaz’a Takdim Ettiler

Mithat ÜNAL- Anamur Yörük Masterler Antalyada düzenlenen Sonbahar Masterler turnuvasında aldıkları birincilik kupasını fahri başkanları ve Ak Parti Anamur İlçe Başkanı M. Feyzullah Yılmaz’a takdim ettiler.

Aldıkları Birincilik Kupasını Fahri Başkanları Yılmaz’a Takdim Ettiler

Mithat ÜNAL- Anamur Yörük Masterler Antalyada düzenlenen Sonbahar Masterler turnuvasında aldıkları birincilik kupasını fahri başkanları ve Ak Parti Anamur İlçe Başkanı M. Feyzullah Yılmaz’a takdim ettiler.  Takım sorumlusu Ahmet Nadir İlhan; “Bu kupanın kazılmasında oyuncularımın emeği kadar, başkanımız Feyzullah Yılmaz’ında bir o kadar emeği olduğunu onun için başkanımıza bu kupayı takımım ve kendim adıma takdim ediyorum.” Dedi.  Finalde Karaman Masterleri 3-0 yenen takımımızı, Anamur İlçe Binasında kabul erden Başkan Yılmaz da, hem aldıkları birincilikten dolayı hem de getirdikleri kupadan dolayı takım sorumlusu Ahmet Nadir İlhan’ın nezrinde takıma ve hocalara teşekkür etti.
Sporun hayatımızda büyük bir yeri olduğunun altını çizen Başkan Yılmaz, “Sporla meşgul olan gençlik, başka olumsuz faaliyetlerde bulunmaz, hem yaşamında iyi bir planlama yapar, hem de başta ailesi ve çevresi olmak üzere çevresine saygı, huzur ve mutluluk verir.” Dedi.  Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da sporcu gençliğin yanında olmaya devam edeceğini kaydeden Yılmaz, gençlerin saha taleplerine de şu anki stadyum yanındaki eski sahada bu taleplerin yerine getirilmesi için çalışmaların sürdüğünü söyledi. Bu kupayla gurur duyduklarını kaydeden Başkan Feyzullah Yılmaz, takıma başarılarının devamını diledi. Yılmaz; “Bu takımın fahri Başkanı olmaktan da gurur duydum. Ne zaman bir ihtiyaç veya destek lazımsa biz buradayız diyerek tüm takıma teşekkür etti.”