SİYASET
Giriş Tarihi : 16-03-2021 09:49   Güncelleme : 16-03-2021 09:56

AKŞENER'E KENDİSİNİ SEMBOLİZE EDEN BEZ BEBEK HEDİYE EDİLDİ

İYİ Parti Kadın Kolları Başkanlığı'nın girişimiyle başlatılan Güneşin Kadınları Kadın Kooperatifleri, kuruluşlarının birinci yılında İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i ziyaret ederek, el emeğiyle üretilen ürünleri sundular. Bez bir bebeği eline alan Akşener, "Harika. Bu benmişim" diyerek teşekkür etti. .

AKŞENER'E KENDİSİNİ SEMBOLİZE EDEN BEZ BEBEK HEDİYE EDİLDİ

İYİ Parti Kadın Kolları Başkanlığı'nın girişimiyle başlatılan Güneşin Kadınları Kadın Kooperatifleri, kuruluşlarının birinci yılında İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i ziyaret ederek, el emeğiyle üretilen ürünleri sundular. Bez bir bebeği eline alan Akşener, "Harika. Bu benmişim" diyerek teşekkür etti. 

Akşener, Güneşin Kadınları Kadın Kooperatifleri, kuruluşlarının birinici yılında 11 il yöneticiyle birlikte genel merkezde ağırladı. Akşener'in bir televizyon programında 'torununun kendisine hasret olduğunu' söylediğini anımsatan kooperatif üyesi kadın, Akşener'e el yapımı bir bez bebek hediye etti. 

Bez bebeği çok beğendiğini ifade eden Akşener, "Bu benmişim. Harika, çok iyi" diyerek teşekkür etti. Kadınlar, daha sonra el emeği şal, yelek gibi hediyeler sundular. 

Görüşmenin ardından kadınlar, Akşener ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.