GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-05-2021 18:34   Güncelleme : 08-05-2021 19:14

AKHİSAR BELEDİYESİ, KADİR GECESİNDE ŞEHİT AİLELERİNİ UNUTMADI

Akhisar Belediyesi, Kadir Gecesi'nde Akhisarlı şehit ailelerini unutmadı. Belediye personeli, şehit ailelerinin kapılarını tek tek çalarak hem Kadir Gecelerini kutladı hem de hediyeler takdim etti..

AKHİSAR BELEDİYESİ, KADİR GECESİNDE ŞEHİT AİLELERİNİ UNUTMADI

Akhisar Belediyesi, Kadir Gecesi'nde Akhisarlı şehit ailelerini unutmadı. Belediye personeli, şehit ailelerinin kapılarını tek tek çalarak hem Kadir Gecelerini kutladı hem de hediyeler takdim etti.

Akhisar Belediyesi Halkla İlişkiler ve Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü personeli,  koronavirüs nedeniyle uygulamaya geçirilen 17 günlük tam kapanma sürecinde ilçede yaşayan şehit ailelerini unutmadı. Belediye Başkanı Besim Dutlulu'nun selam ve sevgilerini şehit ailelerine ileten personel, içerisinde seccade, tesbih, Yasin kitabı, maske, kolonya, baklava ve Türk kahvesi bulunan hediye paketlerini şehit ailelerine takdim etti.

Şehit ailelerinin ihtiyaçlarını soran ekipler, her zaman şehit ailelerinin yanlarında olmaya devam edeceklerini belirtirken, şehit aileleri de böyle anlamlı bir günde Akhisar Belediyesi'nin yanlarında olmalarından mutluluk duyduklarını dile getirdi.